Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Morpheus napisał:

Wczoraj chyba w faktach o tym gadali - standardowo kurier ma do dostarczenia ok. 50 przesyłek dziennie i ogólnie jest w stanie to zrobić, wiadomo, na "lekkim" ciśnieniu. Teraz w okresie świątecznym ten sam kurier ma średnio 80 przesyłek, więc skoro 50 robi na ciśnieniu, to 80 po prostu nie jest w stanie ogarnąć jako tę samą usługę, z tą samą jakością. Czy to wina kurierów? Nie sądzę...

 

Nie wiem skąd mieli te dane, ale w takim DPD to ilości paczek wzrosły czasami ze 100 do 300, ale i tak @Gacek będzie wiedział lepiej :P

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gacek napisał:

Nie da się. Bo nie. Nie da się i już.

Nie hejtujcie tak tych biednych kurierów, to święci naszych czasów, a Wy tylko narzekacie na nich i narzekacie. :( 

Ja na ten przykład zamówiłem tydzień temu prezent, w piątek został wydany przez nadawcę kurierowi i w poniedziałek trafił na jakiś magazyn GLS i tam sobie czeka na przekazanie dalej. Miała być we wtorek doręczona, jest czwartek i właśnie dostałem maila, że może będzie w piątek. A może nie będzie. Jak mógłbym czegoś oczekiwać, skoro przecież jedynie zapłaciłem za usługę polegającą na szybszym doręczeniu niż poczta? ;) 

 

Dzięki. Czasami jak słucham w pracy o klientach-zjebach to nie chce mi się wierzyć, ale czytając twoje wypociny na temat kurierki jestem w stanie przyznać im rację.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, lad napisał:

Ktoś kto podpali kiedyś całą tę branżę kurierską będzie bardzo bogatym człowiekiem. Niesamowite jak negatywny feedback mają te usługi :D 

 

Apropos przygód z kurierami... Parę dni temu przekazałem kurierowi deklarację podatkową klienta do złożenia w US w Sosnowcu (transport z Wawy). Zestaw to był oryginał deklaracji (podpisany przez klienta z USA i stamtąd dostarczony do Polski) i jej kopia (ksero). Kurier dostał instrukcję (mailowo/ustnie/pisemnie na kopercie) złożenia oryginału,  uzyskania na kopii pieczątki urzędu potwierdzającej, że deklaracja została złożona w terminie, po czym dostarczenie tej kopii z pieczątką z powrotem do mnie. Dziś wrócił i okazało się, że w urzędzie złożył kopię, a na zwróconym oryginale zdobył pieczątkę i adnotację urzędu o treści "kopia", a do tego...przedarł w trakcie transportu (wyjmowania z torby? chuj go wie) deklarację w połowie xD...

  • Lubię! 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

W pewnym urzędzie w którym kiedyś pracowałem zdolna stażystka miała zrobić 5 kopii pisma. Zrobiła ale policzyła kartki, które miała w ręku i wyszło jej 6. Wrzuciła więc jedną z kartek do niszczarki. Oczywiście był to oryginał

  • Lubię! 2
  • Haha 9
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...