Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Brudinho napisał:

Pytanie do ludzi od spotify. Na ogół słuchacie radia, w którym klikacie "okeyki" na swoje preferencje czy tworzycie playlisty? 

 

Ja szukam wykonawcy i słucham całą płytę :P Jedna playlista mnie się spodobała tylko co znalazłem, a teraz to słucham swoich z 2018 ;)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To była udana wigilia firmowa spotkanie świąteczne. Nikt się z nikim nie pokłócił, tylko dwie osoby się upiły, że trzeba było się za nie wstydzić, wyszedł na jaw jeden firmowy romans. Późniejsze wyjście już mniej oficjalne bardzo na plus. Chociaż kelnerka słabo wylosowała kartę, gdy przyszło do płacenia rachunku.

 

To chyba bardziej magia okoliczności, ale coraz częściej się łapie na tym, że mogę się polubić z ludźmi, z którymi na co dzień nie rozmawiam. Tylko musiałbym to zmienić. :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

 

A ja wszystko z rąsi :P 

Całe życie tak u Ciebie, co?

 

1 godzinę temu, Morpheus napisał:

Pytanko do kumatych CS:GO, to jest teraz ogólnie za free, czy tylko ten scenariusz jak w Fortnite - każdy na każdego?

Jeśli chce sobie popykać te gierki 5 vs 5, to płacę coś czy nie?

Z tego co wiem, to możesz spokojnie grać 5vs5.

1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Pytanie do ludzi od spotify. Na ogół słuchacie radia, w którym klikacie "okeyki" na swoje preferencje czy tworzycie playlisty? 

Ja mam kilka swoich playlist + co tydzień słucham co w poniedziałek mi Sptify wyrzuca jako Recommended + w piątki wyrzuca Release Radar (premiery dopasowane do mojego gustu). A jak nie mam pomysłu, to odpalam sobie radio bazujące na jednym artyście lub na mojej ulubionej playliście.

Odnośnik do komentarza
Ja mam kilka swoich playlist + co tydzień słucham co w poniedziałek mi Sptify wyrzuca jako Recommended + w piątki wyrzuca Release Radar (premiery dopasowane do mojego gustu). A jak nie mam pomysłu, to odpalam sobie radio bazujące na jednym artyście lub na mojej ulubionej playliście.
Pytasz jak wiesz
Odnośnik do komentarza

Ograłem dziś ostatni z pakietu DLC do Spider-mana. Dalej jest irytująca Screwball, ale ogólnie chyba Silver Lining fabularnie najciekawsze bo i interakcje z Silver Sable są spoko, no i mamy wgląd w rozwój postaci Watanabe. Ogólnie solidnie, ale jak ktoś się zastanawia to zaczekałbym na jakąś małą przecenę, tak do 50/60 zł :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...