Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Morpheus napisał:

 

Nieprawda! Każda paczka, bez wyjątków jest dostarczana do rąk klienta. No bo jak inaczej?

Można do rąk sąsiadki, która nie wiedząc co jest zamówione zgodziła się przyjąć. A były to dwa olbrzymie kartony z karmą i żwirem dla kotów. Kurier zastawił cały korytarz w mieszkaniu i se poszedł :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Można do rąk sąsiadki, która nie wiedząc co jest zamówione zgodziła się przyjąć. A były to dwa olbrzymie kartony z karmą i żwirem dla kotów. Kurier zastawił cały korytarz w mieszkaniu i se poszedł :)

Mi zostawił w monopolowym obok, nawet nie wyraziłem zgody. No i w efekcie już oficjalnie jestem alkoholikiem, bo od tego czasu mówią mi w monopolowym po imieniu :keke:

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

a ja mam akurat dosc pozytywne doswiadczenia z kurierami i paczkami w tym roku przed swietami

w sobote (czyli de facto w poniedzialek) zamowilem jedna paczke, w poniedzialek trzy kolejne i 3/4 juz odebralem wczoraj (2 w paczkomacie, 1 od kuriera), a o ostatniej to dzis ok 9 dostalem smsa ze juz czeka w paczkomacie

 

ale chuje na pewno probuja uspic moja czujnosc, zeby wjebac mnie na mine w przyszlym roku :D

Odnośnik do komentarza

Ja już wszystkie prezenty dawno ogarnąłem, ale zamawiałem ciuchy dla siebie i miały przyjść w poniedziałek do teściów, ale na stronie kurierskiej w niedzielę zmieniłem adres dostawy na inny i przyszła w poniedziałek na nowy adres. Ech Ci jebani kurierzy, wszystko tam działa jak należy :/ 

 

Ojciec w niedzielę zamówił sanki na Allegro i we wtorek też przyszły do domu.

 

Więc kurierzy w tym roku u mnie bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

Chyba „najprostszym” rozwiązaniem na teraz jest wyjebanie skrzynek euro i zastąpienie ich jakimiś silosami (nie wiem jak to nazwać) a’la paczkomaty i instalowanie ich w blokach (czy tam na terenie posesji), ale zdaje się że ktoś już na to wpadł bo ostatnio coś w tym guście widziałem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Chyba „najprostszym” rozwiązaniem na teraz jest wyjebanie skrzynek euro i zastąpienie ich jakimiś silosami (nie wiem jak to nazwać) a’la paczkomaty i instalowanie ich w blokach (czy tam na terenie posesji), ale zdaje się że ktoś już na to wpadł bo ostatnio coś w tym guście widziałem. 

Gdzieś mi mignęło, że żeby ściągnąć milenialsów, deweloperzy na nowych osiedlach udostępniają operatorom miejsca pod paczkomaty jako jedno z udogodnień dla lokatorów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Sanki to dość optymistyczny prezent zważywszy na klimat jaki mamy ;)

No coś Ty, we wtorek już Maksio jeździł po śniegu i Ferdek go ciągnął :D 

 

Choć faktycznie plan był bardziej, żeby na działce po świętach pojeździł, a tu zapowiada się temperatura w okolicach 5 stopni chyba ;) 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj chyba w faktach o tym gadali - standardowo kurier ma do dostarczenia ok. 50 przesyłek dziennie i ogólnie jest w stanie to zrobić, wiadomo, na "lekkim" ciśnieniu. Teraz w okresie świątecznym ten sam kurier ma średnio 80 przesyłek, więc skoro 50 robi na ciśnieniu, to 80 po prostu nie jest w stanie ogarnąć jako tę samą usługę, z tą samą jakością. Czy to wina kurierów? Nie sądzę...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

To się dużo nie pomyliłem (może poza tymi milenialsami @Vami ;) ) skoro jest:

Produkt, który okazał się hitem sprzedażowym to Skrytki Pakomatic Tetris. Bardziej niż o konkretnych ilościach warto powiedzieć, że z firmami deweloperskimi podpisujemy wieloletnie umowy ramowe, wprowadzające nasze urządzenia na standard budynków wielorodzinnych. Podpisaliśmy taką umowę m.in. z największym deweloperem w Polsce czyli Echo Investment

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...