Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Debiucik na konsoli ze Spider-manem, lepiej być nie może :) 

Nie no - najlepszy debiut to musi zdecydowanie byc w Helldivers, z trzema chłopami, który każdy mówi Ci co masz robić, gdzie masz iść i do kogo strzelać, generalnie traktując Cię jak ułomnego kuzyna, z którym mama kaze Ci się bawić :D;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

rz6Sf7P.jpg

 

Kurde, to chyba idealny mecz jaki rozegrałem w FMie. Lamela w nowej roli Shadow Strikera (2 bramki/2 asysty), a do 90 minuty West Ham nie oddało ANI JEDNEGO STRZAŁU. Niestety Vertonghen sfaulował w doliczonym na drugą żółtą i strzelili z karnego,  a byłby perfekcyjny mecz. Do tego posiadanie piłki i różnica w ilości podań :wub:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Counter napisał:

Ja najwcześniej końcówka stycznia, światłowód będę miał wtedy. Dzisiaj swoją drogą kopali pierwszy odcinek <3.

Dobrze, że nie ma mrozów (i oby nie było), bo jak rok temu kładli światłowody w Świnoujściu moim klientom to zaczęli w styczniu, a kończyli w maju.

Odnośnik do komentarza

No praca w dni, które domyślnie (w powszechnej świadomości i praktyce) przeznaczone są na rytualny (w dobrym znaczeniu) rodzinny odpoczynek [wigilia] i ogólnoświatową imprezę [sylwester], jawi mi się jako chujowa. Jasne, że wiele osób musi w te dni pracować ze względu na charakter zawodu, ale jeśli takiego zawodu nie wykonuje, a mimo wszystko musi pracować (np. przykaz szefostwa) to naturalnym jest określenie takiej sytuacji jako chujowa.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...