Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, me_who napisał:

 

Zważywszy, że ma dość slaby kontakt z podłożem i podgięte "płozy" i że sankami zjeżdża się w dół, jest wielkie prawdopodobieństwo wywalenia się frontem na twarz :-k

 

Dlatego masz pasy :keke: I przypinki tam od dołu na dodatkowe dwa elementy :keke: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kaczy napisał:

do jakiej kwoty jest wstyd zarabiać, a od jakiej wstydu już nie ma? proszę o poważne odpowiedzi ;)

Do żadnej?

 

Phil Knight (ten od Nike) nie zarabiał prawie nic nawet w momencie jak jego firma była wyceniana na 20 milionów dolarów jakby co.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lad napisał:

No paczkomaty to krok w dobrą stronę, ale nadal wymaga to od ciebie jakiegoś tam wysiłku. IMO przyszłość jest taka, że z pozycji jakiejś apki dostajesz informację, że twoja paczka jest do odbioru i wybierasz sobie adres dostarczenia i godzinę, klikasz i przylatuje do ciebie jakiś dron albo cuś. A nie spocony, śmierdzący gość który wiecznie jest w biegu.

Przecież Bezos obiecał 5 lat temu, że w 2018 będą powszechne dostawy dronami na Amazonie :keke: https://paleofuture.gizmodo.com/amazon-promised-drone-delivery-in-five-years-five-ye-1830818625

 

A ja umówiłem się jutro z szefową na home office, ale...zostawiłem laptopa służbowego w biurze :kekeke: ups

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

CMF ma wiele zalet. Jedną z nich dla mnie jest to, że czytając dowolny temat z kurierami w tle czuję się jak obywatel kraju z cywilizacyjnego topu, bo w moim miasteczku nie miałem jeszcze nigdy z nimi problemów, zawsze uprzejmi i punktualni :) może ci, którzy wożą książki i warhammerowe figurki są z innych departamentów? :)

Odnośnik do komentarza
CMF ma wiele zalet. Jedną z nich dla mnie jest to, że czytając dowolny temat z kurierami w tle czuję się jak obywatel kraju z cywilizacyjnego topu, bo w moim miasteczku nie miałem jeszcze nigdy z nimi problemów, zawsze uprzejmi i punktualni  może ci, którzy wożą książki i warhammerowe figurki są z innych departamentów?
+1. Zawsze dzwonią, zawsze się da jakoś dogadać i nawet listonosz awiza nie zostawia. Ale to chyba urok mniejszy miejscowości.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

w Warszawie jest wolna amerykanka, staram się zamawiać tylko GLS, bo do sortowni mam 5 minut pieszo. każdy inny kurier to pobranie albo zamawianie do taty do pracy. 

 

jak pobranie zostawi, gdzieś w pizdu to pisze do nadawcy, że dziekuje i zamawiam od kogo innego. te punkty sa w takich miejscach, że zaparkować w promieniu kilkuset metrów graniczy z cudem

 

do pracy nie mam jak zamówić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...