Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem na gazeta.pl są tak kuriozalne teksty, że po prostu śmiech ogarnia:

Cytat

 

Mimo młodego wieku odnosiła już sukcesy w rywalizacji z rówieśnikami.

 

To zdanie to po prostu czysty geniusz. Szkoda, że w tekście o jakiejś rosyjskiej sportsmence, która zginęła.

  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

Ja mojemu synowi mówię często, że w jego wieku byłem starszy ;) 

Świat według Ludwiczka:

- Taaatooo, ale ja mam dopiero 7 lat.

- Ja w Twoim wieku miałem 9!

 

Chciałem przeczytać ten artykuł co Hajd zalinkował, ale nie da się :/ Nigdy nie jadłem tego ketchupu, więc nie mam możliwości odpowiedzieć na to pytanie, a płacić 15 zł nie zamierzam :/

 

RyChf1efsgC7spztCyt5EhcXPRQLCx.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A propo gramofonów, to ja swoim rodzicom kupiłem pewnie największe gówno ze wszystkich możliwych, czyli kombajn z wejściem na CD, bluetoothem, radiem itd. Ale tak szczerze, to w ich przypadku to była najlepsza opcja, bo chcieli też mieć możliwość słuchania radia, a ja czasami wpadam tam ze spotifajem przez bluetooth, więc lepiej taki kombajn niż kilka urządzeń. Podłączyłem im tylko głośnik, żeby nie musieli słuchać na tych bidnych głośnikach, które są też strasznie ciche, ale za sam głośnik też bym zebrał zjebę od wszystkich lubiących się w dźwięku dobrej jakości, bo jest to telewizyjny soundbar Samsunga :D Ale był za darmo, a rodzice zadowoleni, że muzyka gra głośniej ;) 

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/wieza-philips-ott2000-12

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Morpheus napisał:

 

Hmm, słownik twierdzi, że double i :eusa_shhh: Tylko dlaczego, skoro to nie jest słowo obcego pochodzenia... https://dobryslownik.pl/slowo/Jagiellonia/206846/

@schizzm co Ty na to?

 

To był FYMbait.

 

A co do zasad pisowni:

Cytat

W przypadku wymowy [ńja] piszemy dwa i, np.: Unii, harmonii, ironii, linii, Danii, Kalifornii, bo: [uńja], [harmońja], [irońja].

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ten cały butthurt Stanowskiego po porażce z Onetem w kategorii dla medium internetowego (niespodzianka porównywalna do braku wyjścia Legii z grupy w LM przed paroma laty) to się nadaje tylko do zrobienia mema z twarzą Stanowskiego i tekstem:
>Szydź co igrzyska z kulomiotów, że chcą zarabiać tyle co bardziej popularni piłkarze, choć przecież nikogo to nie obchodzi;
>Cierp, że internetowe radio sportowe przegrało w konkursie z najprężniejszą redakcją polityczno-sportową w kraju, bo popularność nie powinna się liczyć;

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tio napisał:

A używacie w domu robotów odkurzających? Warto czy generalnie szkoda kasy?

Warto, ale zależy trochę od mieszkania. Bo jak masz jakieś puchate dywanym, to będziesz więcej go z nich wyciągał niż faktycznie będzie odkurzał. Ale u moich teściów, gdzie cały dół jest w kafelkach, to sprawdza się idealnie, szczególnie przy 3 zwierzakach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tio napisał:

A używacie w domu robotów odkurzających? Warto czy generalnie szkoda kasy?

Ja mam od kilku lat i takie spostrzeżenia:

- odkurzacz jest dość głośny i pracuje długo (do 1,5h dwa nie tak znowu wielkie pokoje), więc powinno się go puszczać samopas, ale...

- jak masz gdzieś luźne kable (ja mam np. lampę stojącą), to się na nich zawiesi niemal na pewno; jak masz firanki do ziemi, to może je wciągnąć i się zawiesić; jak masz jakąś półkę z niskim "progiem" na ziemi, to może na nią wjechać i się zawiesić także należy mieć to na uwadze jak chcesz by był całkowicie samodzielny

- odkurzacz najlepiej daje radę jak ma duże powierzchnie do czyszczenia, jak masz dużo mebli, to potrafi się zagubić w zakamarkach - ja muszę wynosić część mebli z pokoju jak jeździ, bo mnie do szału doprowadzał jak 20 minut jeździł pod ławą, bo nie mógł ogarnąć wyjazdu

- jest idealny do jeżdżenia pod meblami, tam ci wymiecie wszystko, warto go tam uwięzić na kwadrans stawiając ten laserowy bloker co jest w zestawie

- to nie jest sprzęt, który zastąpi całkowicie prawdziwy odkurzacz, to coś, co z grubsza odkurzy codzienne paprochy. Idealne, jak masz zwierzaki co kłaczą

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...