Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

No wiesz, w Warszawie obecnie 5-6k to ludzie dostają zaraz po byciu juniorem w dużych firmach konsultingowych, więc spodziewałem się, że jeśli mówimy o prestiżowej restauracji i o szefie kuchni, to obracamy się w rejonach 10k+. Obstawiałem, że jakieś 4-5k to dostają kelnerzy u Amaro, a taki co ma się znać na winach, to 6k+.

7 tysi bierze barman w Vitkac

Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

 

To, że Polak oddał portfel bez hajsu mówi właśnie bardzo dużo. 

Aż tak złej opinii chyba nie mamy :-k Ponadto jaki złodziej dzwoni na policję? 

W Polsce sami Polacy prawie ;) ale jakby mi oddali portfel z dokumentami, ale bez hajsów to bym się jednak ucieszył. Tym bardziej, że jak mówię - niekoniecznie mógł mieć jakąkolwiek gotówkę. W listopadzie gotówką wydałem oidp 120 złotych w sumie. 100 za wymianę opon i 20 wrzuciłem w firmie do skarbonki na operację męża koleżanki z oddziału na Śląsku.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, me_who napisał:

Polak oddał portfel Murzynowi. 

This is Scotland ;) 

 

Edyta: to, że bez hajsu to wiele nie mówi, może taki sam fanatyk gotówki jak Ty.

Ale portfel pieprznięty w takim miejscu, że raczej nikomu z kieszeni tak nie wypadł :/ Mojej żonie też kiedyś w autobusie wyjęli z torebki portfel i rzucili w krzaki 200 m od przystanku. Najlepsze, że ona ma straszny pierdolnik w portfelu i akurat stówę miała wrzuconą w kieszonkę z monetami, czego nie sprawdzili :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Ale portfel pieprznięty w takim miejscu, że raczej nikomu z kieszeni tak nie wypadł :/ Mojej żonie też kiedyś w autobusie wyjęli z torebki portfel i rzucili w krzaki 200 m od przystanku. Najlepsze, że ona ma straszny pierdolnik w portfelu i akurat stówę miała wrzuconą w kieszonkę z monetami, czego nie sprawdzili :kekeke: 

Ja rozumiem, że ukradziony, ale może stracił Ł20 albo nic, a odzyska dokumenty. Nie wiem jak w UK, ale w Polsce utrata dokumentów upierdliwa motzno.

Odnośnik do komentarza

Grafika i Ram odebrane, wcześniej jeszcze dysk. Przydało by się w weekend wymienić, ale w sobotę idę na imprezę i pewnie w niedzielę mi się nie będzie chciało. Bo ja oczywiście przy takich okazjach muszę robić reinstalkę systemu. Bo wietrze zawsze niestabilność systemu przy takich podmiankach, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że takowych być nie powinno :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...