Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, me_who napisał:

Muszę się do czegoś przyznać. Ściągnąłem z Apple Music "Michael Jackson - Niezbędnik". Może trochę nostalgia, ale generalnie - ja pierdolę, jaką on robił muzykę. Troszkę zawsze śmiałem się z tytułu Król Popu, ale teraz to się śmieję, bo on powinien mieć tytuł Cesarza. Fenomenalne rzeczy tworzył. Ja jebe, co za muza.

Wiem, wstyd trochę, że odkryłem Jacksona w 2018, ale pewnie musiałem dojrzeć ;) 

thriller :muza: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, kuab napisał:

Jackson miał rewelacyjnych producentów i kompozytorów, oprócz tego że był świetnym performerem. 

No końcowy produkt niesamowity. Oczywiście mam zniekształcony odbiór, przez to, że słucham najlepszych kawałków z kilkunastu lat jego działalności. 

Odnośnik do komentarza

>Bądź netflixem

>Zleć sporządzenie polskiej superprodukcji w gwiazdorskiej obsadzie;
>Wpadnij na pomysł, by stworzyć alternatywną wersję historii, co w Polsce powinno się ładnie sprzedać;
>Nie wyjaśnij ani słowem jaka jest przyczyna alternatywnej wersji historii, gdzie się podziali historyczni bohaterowie, jak Polska z 1983 r. z władzami, które doprowadziły PL do ubóstwa po 20 latach stała się czymś na wzór Wakandy z Marvela;
>W Polsce o tradycji opozycyjnej zbudowanej na KOR i robotniczej Solidarności w roli przeciwników władzy obsadź genialnych i pięknych 20-latków;

 

Geez,  tak się fajnie ten "1983" zapowiadał przez pierwsze dwa odcinki... Całokształt wygląda jednak dramatycznie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Meler napisał:

A co, jego też ogląda? Ja przez to nie mogę się dopchać do konsoli :D tak przynajmniej miałem doznania wzrokowe

 

Co zrobisz... :roll: Soboty (Voice), poniedzialki (Top Model) i czwartki (Przyjaciolki) moge sobie popatrzec na konsole... Dobrze ze to juz chyba koniec sezonu i od gudnia juz spokoj.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Scorpio napisał:

 

Co zrobisz... :roll: Soboty (Voice), poniedzialki (Top Model) i czwartki (Przyjaciolki) moge sobie popatrzec na konsole... Dobrze ze to juz chyba koniec sezonu i od gudnia juz spokoj.

Łączę się w bólu, tylko ja mam trochę lżej bo tylko Rolnik (który i tak mnie jebie bo NFL) i Voice 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...