Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, wiem gdzie zakończyłem przygodę. Średni spojler.

 

Jak przeszedłem cały Muspelheim łącznie z pokonaniem 100 (?) przeciwników, a na końcu czekała ta pokurwiona walkiria. Nienawidzę w koło powtarzać jakiejś walki z przegiętymi bossami i uczyć się ich ruchów (jakby to mi do czegoś było potrzebne później :roll: ) żeby w końcu się udało. Szkoda mi czasu.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Od dwóch dni gram w ostatniego God of War i jestem zachwycony. Jaki problem miał @Gacek, jeśli dobrze pamiętam, z systemem walki? Dla mnie jedynie niedopracowana jest szybka podróż najwyżej :-k 

>Rzuć czymś w przekoksonego przeciwnika;
>Turlaj się, turlaj, turlaj czekając, aż przekoksony przeciwnik wykona czytelne, powtarzalne ataki i będzie miał chwilę recharge;

>Rzuć czymś w przekoksonego przeciwnika;
I tak do usranej śmierci, przeciwnika (po fyfdziesięciu powtórzeniach tego samego) czy Twojej (po dwóch muśnięciach). Nie wiem, czy nazwałbym GoW grą roku, gdybym wyszedł ze śpiączki i grał dotychczas tylko w sapera. Przeciętny w gruncie rzeczy (na tle Batmana) Spiderman jest IMO sto razy lepszy, nie mówiąc już o RDR2. Ogólnie mega zawód, bo po pierwsze system walki ssie, a po drugie - rozczarowanie pogłębia wspomnienie o świetnym GoW III, gdzie czuło się siłę postaci i faktycznie było się herosem rzucającym wyzwanie bogom.

Grę sprzedałem bez żalu, GoW III trzymam i ogrywam co jakiś czas.

 

No ale ja już to pisałem, więc teraz spodziewam się tego samego odzewu - nie mam prawa mieć takiego zdania, nie ma prawa nie podobać mi się gra, która podoba się komuś innemu :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Praktycznie w ogóle nie używam rzucania w walce i nie mam problemu z przeciwnikami :) przy większych i otarczowanych rozbijanie bloku + turlanie za + młody ostrzeliwuje, a przy słabszych napierdalam jak dziki do skutku i działa :keke:

 

Z siłą się zgadzam połowicznie, faktycznie ogromni bossowie w poprzednich GoW dawali wrażenie, że grasz potężną postacią, ale starcia z synami Thora czy tym pierwszym smokiem dały mi podobne poczucie. No i jednak na ogromny plus fabularnie w porównaniu do niesamowicie prostej każdej poprzedniej części. Tu fabuła wciąga, fajnie dorzuca dużo z nordyckiej mitologii i niektóre postacie (bracia kowale <3) specjalnie zagaduje x razy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O fabule się celowo nie wypowiadałem, bo spodziewałem się gówna i dostałem gówno. Umówmy się, GoW fabułą nie stał wcześniej, trudno było spodziewać się czegokolwiek sensownego, nie mogę więc narzekać na to, że dostałem tą absurdalną historię i tego wkurzającego dzieciaka.

Przez parę tygodni po premierze zastanawiałem się, czy nie dostałem jakiejś wersji demo, skoro tak wszyscy się spuszczają nad tą grą, ale po ograniu tego przez paru znajomych doszedłem do wniosku, że działa tylko efekt społecznych oczekiwań - ktoś pochwalił, więc reszta chwaliła, bo wypada chwalić. Jak gadałem z kolegami to jednak wyszło, że w sumie wszyscy się złapali jak ja na hype i sentyment do serii, a efekt ich mocno rozczarował.

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne są te pretensje miasta Szczecin, że klub chciał od nich wpłaty, by opłacić któregoś z zawodników, skoro AFAIR w każdym klubie siatkarskim w Pluslidze miasta, z których kluby pochodzą, dają dotacje na ich funkcjonowanie. Pewnie chodziło tylko o prośbę o szybszy przelew którejś transzy (jeśli w ogóle nie o spłatę zaległych...), a miasto robi z działaczy ludzi chciwych i roszczeniowych.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hajd napisał:

Pewnie tak, ale nie grałem jeszcze. Tak samo jak w AC Odyssey

Odyssey jest w chuj za duże. Szanuję, bo dużo napracowania poszło na te wszystkie miasteczka, budynki, świątynie :wub: czy np. kosmiczne ruiny pałacu w Knossos, ale co za dużo to niezdrowo. Choć jak ktoś lubi takie kolosalne gry, to będzie rad, bo poza olbrzymim światem jest bardzo, ale to bardzo dużo questów (o różnym stopniu "fajności"). Aczkolwiek to AC, więc szybko jest powtarzalny do bólu, mimo prób wprowadzenia jakiś wyborów w dialogach rzekomo rzutujących na fabułę.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem od Fenomena po kilku piwach i stwierdziłem, że dopracuje aplikacjena obronę....jednak okazało się, że w wyszukiwarce google jednym z rozwiązań na mój problem (node pozdro jmk i feno ) może być Enrique Iglesias i tak od godziny sobie nurkuje w Enrique i Pussycat Dolls :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej, didżital marketingowcy - a może lepszym pomysłem byłoby stworzenie grupy na Fejsie w stylu „Szczecin - usługi telekomunikacyjne (internet, telewizja)”, która miałaby służyć wymianie opinii, szukaniu dostawców i dzieleniu się najnowszymi promocjami/informacjami itd? Stąd mógłbym brać leady, bo ktoś pewnie pisałby „wprowadzam się na Zawadzkiego, z jakiej firmy polecacie neta?”. Myślicie że to dobry pomysł?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...