Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, me_who napisał:

@Feanor ja na szczęście twardo się trzymam RDR2 bo szkoda by mi było nie poznać końca historii. 

Ciekawe czy się odnajdę w Odysei, bo z gier prawie miesiąc dłubie niemal wyłącznie przy RDR2 z małymi przerwami na FM i Diabolo na NS.

 

Swoją drogą, to w rdr ciągle jeżdżę po bezdrożach i stale trafiam na nowe tajemnice. I zastanawiam się, czy to easter eggi których nie rozumiem, elementy przyszłych questów czy takie po prostu pogłębiacze głębi :) z ostatnich podróży:

 

* jakiś zasuszony trup kobiety na bujanym fotelu siedzi sobie przed maleńkim domkiem (nie da się wejść)

* na wpół rozkopany masowy grób w lesie

* jakieś dziwne drzewo na wzgórzu (tak też podpisane)

* cala martwa rodzina, łącznie z dziećmi (a dzieci podobno są święte w grach i filmach :) ), najwyraźniej zaczadzona

* farma jakichś Aberdeenów, w środku portrety z wydrapanymi oczami (poza dzieciakami) i szkielet w szafie

* napis na murze w ciemnym zaułku St. Denis, że niby gra rozpoczęta czy coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza

Ja tez zauważyłem, ze w gazetach w niektórych artykułach są nieprzetłumaczone angielskie kwestie. I niby nic, może błąd polskiego wydawcy, ale są one zawsze ba końcu, zawsze drukowanymi literami i zawsze są jak jakieś przysłowie albo w tym stylu.

Z ciekawych znajdziek to mam na koncie ziemiankę, do której nie można się dostać, jakieś malunki na skałach (jest o tym art w gazecie), dwóch poszukiwaczy złota, którzy zabili się nawzajem w walce o samorodek i rodzine zabita przez meteoryt.

Jestem ciekaw co to mogą być za ciekawostki ;) 

 

Z tych Twoich to znalazłem napis na murze i kobietę na fotelu.

Odnośnik do komentarza

Moją najciekawszą znajdźką jest wielkie drzewo, na którym wisi ukrzyżowane truchło bez głowy - a głowa została nabita na pal z drugiej strony pnia. Do ust denata została wsadzona część mapy prowadzącej do zabójcy.

Nie umiem niestety znaleźć dalszej części tego questu :(

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

Moją najciekawszą znajdźką jest wielkie drzewo, na którym wisi ukrzyżowane truchło bez głowy - a głowa została nabita na pal z drugiej strony pnia. Do ust denata została wsadzona część mapy prowadzącej do zabójcy.

Nie umiem niestety znaleźć dalszej części tego questu :(

 

Tak, pod mostem? Tam jeszcze był ciekawy napis. Imho ten napis w St. Denis jest z tym powiązany. 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza cześć tej zagadki jest pod mostem, druga przy drzewie. Trzeciej nie znalazłem.

6 minut temu, Feanor napisał:

Za malunki na skałach (petroglify) pewien badacz płaci dolarami (chyba, bo żadnego nie znalazłem :) ). 

 

Mój brat natknął się na zombiaki, ale nie wiem, czy nie konfabuluje. 

To on płaci za malunki? Kuuuurde, ja myślałem, ze za jakieś formy skalne :D 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Pierwsza cześć tej zagadki jest pod mostem, druga przy drzewie. Trzeciej nie znalazłem.

To on płaci za malunki? Kuuuurde, ja myślałem, ze za jakieś formy skalne :D 

 

Petroglify to forma rysunków prahistorycznych :)

Z kośćmi dinosów tez mi nie idzie (jedna) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Moją najciekawszą znajdźką jest wielkie drzewo, na którym wisi ukrzyżowane truchło bez głowy - a głowa została nabita na pal z drugiej strony pnia. Do ust denata została wsadzona część mapy prowadzącej do zabójcy.

Nie umiem niestety znaleźć dalszej części tego questu :(

To jest quest z seryjnym zabójcą. Też na razie znalazłem te same zwłoki.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Feanor napisał:

 

Swoją drogą, to w rdr ciągle jeżdżę po bezdrożach i stale trafiam na nowe tajemnice. I zastanawiam się, czy to easter eggi których nie rozumiem, elementy przyszłych questów czy takie po prostu pogłębiacze głębi :) z ostatnich podróży:

 

* jakiś zasuszony trup kobiety na bujanym fotelu siedzi sobie przed maleńkim domkiem (nie da się wejść)

* na wpół rozkopany masowy grób w lesie

* jakieś dziwne drzewo na wzgórzu (tak też podpisane)

* cala martwa rodzina, łącznie z dziećmi (a dzieci podobno są święte w grach i filmach :) ), najwyraźniej zaczadzona

* farma jakichś Aberdeenów, w środku portrety z wydrapanymi oczami (poza dzieciakami) i szkielet w szafie 

* napis na murze w ciemnym zaułku St. Denis, że niby gra rozpoczęta czy coś w tym stylu

Na tej farmie to ja całą rodzinkę spotkałem i miałem z nimi miniquest :-k

 

Bry

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...