Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj tylko do 1.45, ale u mnie to raczej normalne :kekeke: Choć staram się raczej przed 1 już być w łóżku, ale ostatnia gierka nie poszła i z prowadzenia 12-3, wjebaliśmy 13-16 :( Najgorzej, że chyba przy 13-13 po plancie zrobiłem ace'a, ale zabrakło mi dosłownie 0.3 sekundy do rozbrojenia bomby :< Bittersweet ace.

 

Za to na Mirage'u jebnąłem 38 fragów :-k Chyba 28 po stronie terro (więc średnia prawie 2 fragi na rundę), po CT trochę nie mogłem wyczuć rytmu, ale końcówkę uratowałem robiąc dwie rundy z rzędu clutche 1vs3 :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dudek napisał:

Na tej farmie to ja całą rodzinkę spotkałem i miałem z nimi miniquest :-k

 

Bry

 

To mnie coś ominęło :(

 

Spoiler

Poszlaki sugerowały, że dzieciaki zamordowały rodziców. 

 

A tak w ogóle, to dziś i jutro urlop „na dziecko” <3

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj czterogodzinny spacer nocny - bez celu, iść przed siebie. ciekawe ile km zrobiłem, ale nie chce mi się tego teraz liczyć w Google. 

 

Grałem wczoraj w NBA2k, jak wykonać ostatni schedule challenge dla Memphis Grizzlies - nie mam zielonego pojęcia. Ja rozumiem, że to poziom superstar, ja rozumiem że gra się przeciwko all-time best Grizzlies, ale nosz kurwa. Trzy próby, kombinowania z line-upami, matchupami, sposobami obrony i jaki sens? Dwa mecze Grizzlies skończyli na FG ponad 70% raz na 68%. Oczywiście tez blowouty (chociaż w jednym meczu jeszcze prowadziłem po pierwszej połowie). Odechciało mi się w to grać :/

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Feanor napisał:

A tak w ogóle, to dziś i jutro urlop „na dziecko”

 

Ale zwolnienie, czy to "ministerialne"? Bo jak to drugie, to kadry mi kiedyś odrzuciły dwa wnioski dzień po dniu, bo podobno ustawa zabrania :-k Musiałem wziąć jeden i jeden urlopu.

8 minut temu, schizzm napisał:

ja wczoraj czterogodzinny spacer nocny - bez celu, iść przed siebie. ciekawe ile km zrobiłem, ale nie chce mi się tego teraz liczyć w Google.

 

Jak miałeś włączony GPS, to na google - timeline będziesz miał wyliczone.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Feanor napisał:

@Gabe

nie mam pojęcia jakie :) dali mi druk do wypełnienia i wypełniłem :)

 

Właśnie z tego co teraz wylurkowałem... to nie mam pojęcia dlaczego mi tak powiedzieli. :D 

 

W sumie nie byłem wtedy za mocno w kondycji do wyszukiwania, czy stawiania się i po prostu uwierzyłem na słowo :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Feanor napisał:

 

To mnie coś ominęło :(

 

  Ukryj zawartość

Poszlaki sugerowały, że dzieciaki zamordowały rodziców. 

 

A tak w ogóle, to dziś i jutro urlop „na dziecko” <3

Mam pisać jakiego ja miałem tam questa? Czy chcesz sobie zostawić na inną okazję?(nie wiem, może się jeszcze pojawi :-k) Bo mi się tam normalnie wyświetlił pytajnik i potem odpalił miniquest.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...