Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schizzm napisał:

Nie chcę za bardzo wchodzić w temat RDR2, to zapytam tutaj. Czy fabuła gry jest poważna i generalnie historia prowadzona jest na poważnie, czy prxemycili tam może zbyt dużo absurdalnosci i (nie)śmiesznych głupot jak w GTAV? :)

Nie gram, ale z tego co mi wiadomo dużo absurdalności i śmiesznych/nie rzeczy nie ma. Bardziej poważniejsze podejście jest. Chyba tylko jaja z KKK są :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, schizzm napisał:

Nie chcę za bardzo wchodzić w temat RDR2, to zapytam tutaj. Czy fabuła gry jest poważna i generalnie historia prowadzona jest na poważnie, czy prxemycili tam może zbyt dużo absurdalnosci i (nie)śmiesznych głupot jak w GTAV? :)

 

Na razie jest ok, tak jak i w jedynce. Miałem tylko jeden zgrzyt, z elementem misji w której szuka się sławnych rewolwerowców z przeszłości. Ewidentne nawiązanie do Unforgiven, tym bardziej że jeden z nich hoduje obecnie świnie. No i właśnie z tym świniopasem Arthur odwala akcję rodem z GTA V (od razu mi się Michael rozwalający willę przypomniał). Więcej jednak na szczęście nie widziałem (fakt, akcja z Klanem jest też zabawna, ale... jakoś tak pasuje). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, schizzm napisał:

Nie chcę za bardzo wchodzić w temat RDR2, to zapytam tutaj. Czy fabuła gry jest poważna i generalnie historia prowadzona jest na poważnie, czy prxemycili tam może zbyt dużo absurdalnosci i (nie)śmiesznych głupot jak w GTAV? :)

W sumie jedyna misja na której się mocno hihrałem, to ta z wyjściem na małego drineczka z Lennym :D

W pewnym momencie nawet interfejs dostosowuje się do stanu świadomości bohatera.

A już potężnie parsknąłem jak podczas szaleńczej ucieczki Arthur darł się "you'll never get me alive", a ja pomyliłem guziku podczas skoki przez płot co zakończyło się efektownym wywinięciem orła :D 

No i w dialogach jest przemycone sporo takich delikatnych wrzutek humorystycznych, ale imo całkowicie na miejscu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

No to dobrze, można kupić ;)

 

Teraz mam dylemat, miałem plan kupić Rdr na najbliższy weekend, a właśnie dostałem przypomnienie, że z końcem miesiąca wygasa mi PS+ :/

Toteż kowboje pewnie poczekają do świąt... 

Gdyby ktoś gdzieś się natknął na tańsza ofertę plusa na cały rok, to niech da znać :)

 

Eee, a jaki to ma związek ze sobą?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...