Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Kamtek napisał:

Ale drzwi otworzysz czy pogadamy przez uchylone okno?

 

Wpuszczę Cię przez garaż :) Światło zapala się po lewej stronie od wejścia ;) I guzik górny na domofonie :)

 

27 minut temu, jmk napisał:

Ja w szpitalu co najmniej do końca tygodnia, ale nie pasuje mi takie wolne teraz ;)

 

 

Mnie w ogóle wolne nie odpowiada, już tam nawet kij z tym, że 80% mi zapłacą. Ja po prostu nienawidzę siedzieć w domu i patrzeć w sufit.

 

P.S. tak, przeczytałem od tygodnia 3 książki i obejrzałem 90% spotkań NBA z tego sezonu i dalej czuję się wkurwiony takim marnotrawstwem czasu

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Fenomen napisał:

a ja sie dzis w koncu dowiedzialem, czym jest to cale RDR2 :) lepiej pozno niz wcale :)

 

Błagam, tylko nie pisz, że między wspinaniem się na Gerlach, rozmawianiu o alpinizmie z Aleksandrem Lwowem  i czytaniem biografii Wandy Rutkiewicz, nie miałeś czasu żeby coś takiego zauważyć...

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

 

Wpuszczę Cię przez garaż :) Światło zapala się po lewej stronie od wejścia ;) I guzik górny na domofonie :)

 

 

Mnie w ogóle wolne nie odpowiada, już tam nawet kij z tym, że 80% mi zapłacą. Ja po prostu nienawidzę siedzieć w domu i patrzeć w sufit.

 

P.S. tak, przeczytałem od tygodnia 3 książki i obejrzałem 90% spotkań NBA z tego sezonu i dalej czuję się wkurwiony takim marnotrawstwem czasu

 

Za szpital chyba nawet mniej niż 80% ;) Mam tak samo jak Ty :D Obejrzałem cały sezon serialu na HBO GO i gram w FM/CM, przeczytałem już jedną książkę, mam drugą, ale tak jak mówisz, tym bardziej, że szef nie był zadowolony jak się dowiedział.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jmk napisał:

Za szpital chyba nawet mniej niż 80% ;) Mam tak samo jak Ty :D Obejrzałem cały sezon serialu na HBO GO i gram w FM/CM, przeczytałem już jedną książkę, mam drugą, ale tak jak mówisz, tym bardziej, że szef nie był zadowolony jak się dowiedział.

 

To tam też mi pies, bo przyjęli mnie w niedzielę, a wypis zrobili we wtorek ;) Dramatu nie ma :)

 

27 minut temu, me_who napisał:

Byś miał konsolę, to marnacja by spadła o 99% ;)

 

Mam kompa i w NBA do skończenia sezon (chyba z 6 spotkań) i jakoś mi średnio idzie. Więc konsola by niewiele dała.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

 

Wpuszczę Cię przez garaż :) Światło zapala się po lewej stronie od wejścia ;) I guzik górny na domofonie :)

 

 

Mnie w ogóle wolne nie odpowiada, już tam nawet kij z tym, że 80% mi zapłacą. Ja po prostu nienawidzę siedzieć w domu i patrzeć w sufit.

 

P.S. tak, przeczytałem od tygodnia 3 książki i obejrzałem 90% spotkań NBA z tego sezonu i dalej czuję się wkurwiony takim marnotrawstwem czasu

 

O Nazarejczyku, to jest dla mnie postawa tak egzotyczna, że aż wzbudzająca strach przed nieznanym ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...