Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, to o wchodzeniu drugi raz do tej samej wody to było już tyle razy powtarzane, że nie wiem jak musiał bym się wkurzyć, żeby się na to nadziać, a osobiście uważam się za chama i prostaka :)


A tymczasem gram sobie w Szkocji, udało mi się awansować z czwartego poziomu rozgrywek na zaplecze ich ekstraklasy i wtedy klub przejęli kibice-biedaki-cebulaki. Raz, że proces przejęcia klubu trwał prawie do końca sierpnia, uniemożliwiając sensowne wzmocnienia, dwa - byliśmy lekko pod kreską, a stowarzyszenia mają to do siebie, że w takich sytuacjach żałują pieniędzy na wszystko, trzy - oparłem taktykę na wypożyczonym w końcu lata odgrywającym, który może i był najlepszym zawodnikiem zespołu, ale sam niewiele mógł zdziałać, nie zdobył nawet dziesieciu goli w lidze, a cały zespół grał bardzo źle, w czego rezultacie zlecieliśmy z powrotem do Division One z ostatniego miejsca :)

W kolejmym sezonie udało się wzmocnić skład, tak że w mojej ocenie kadrowo byliśmy silniejsi niż w poprzednim, ale nie graliśmy jakoś wybitnie, podczas gdy wielki ceemowy talent Jay McEveley w amatorskim Queens Park zebrał taką ekipę, że w cuglach wygrali ligę, a my awans do Championship wywalczyliśmy po barażach. Nie chciałem podbierać im za free piłkarzy, bo szczerze im kibicuję :) W barażach też nie było łatwo, pierwszy mecz finałowy z czwartym East Stirlingshire przegraliśmy 0-2, już byłem gotów rzucić wszystko w diabły w razie porażki w drugim spotkaniu. Tam z naszego prowadzenia 2-0 zrobiło się dopiero po dogrywce 4-1. Teraz nie spaść :keke: awansować do Premierleague i wynieść się do jakiejś innej ligi, rzygam Szkocją :) może wrócę kiedyś poprowadzić Queens Park Glasgow.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

Podobno Stocznia Szczecin już zalega z wypłatami dla siatkarzy.... [*]

Ta, a rosyjskie kluby pytają o jej siatkarzy :D 

 

Byłaby wielka szkoda, gdyby nic nie wyszło z tego projektu, ale niestety czuć prowizorkę (awaria światła, której nie naprawili tego samego dnia!) na kilometr. 

 

Chociaż atmosfera w zespole jest zupełnie dobra, więc najwyraźniej brak wypłat jeszcze nikomu nie przeszkadza :-k 

 

No i podobno ten właściciel to jakiś mega bogaty kolo? Kto to jest w ogóle? Ten Markiewicz?

Odnośnik do komentarza

Był siatkarzem i jakimś działaczem, ma firmę Espadon, zajmuje się odpadami, utylizacja, olejami. Kapitał kilka milionów, więc wątpię, żeby sam był w stanie płacić gwiazdom, chociaż nie wiem ile taki siatkarz może zarabiać :D

 

Awaria to wina hali, a hala to gówno za hajs ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Za 650zl - kupiła dziewczyna która uczę więc nie musiałem nigdzie wysyłać. Wydaje mi się że dobra cena, więc trochę się dziwię że nikt tutaj jej nie chciał.

Spoko cena, ja po prostu się zabieram do tematu konsoli jak pies do jeża i pewnie ostatecznie nie kupię jej nigdy ;) Mam na kompie pewnie ze 30 gier do ogrania, a przez ostatnie 12 miesięcy i tak pykałem tylko w CS-a, FIFĘ i ze 4h w Mad Maxa :roll: Więc po co mi konsola... Chociaż cały styczeń i luty będę praktycznie sam w Edynburgu, to może by się przydała wtedy :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...