Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Się KO zaangażowało w wybory, parada gwiazd Koalicji w ostatnich dniach w Kaliszu. Byli już Jaśkowiak, Zdanowska, wczoraj Schetyna z Lubnauer i Nowacką, a dzisiaj Trzaskowski. Co ciekawe ich kandydat będzie w drugiej turze walczył z ziomeczkiem, z którym chodziłem do liceum (był w równoległej klasie) i był takim ancymonem, że ojp. Z jednej strony bym zagłosował na kolegę ze szkoły, ale jest trochę PiSujący, więc lipa. Już abstrahując od mojej niechęci do PiS, to ta partia współrządziła miastem (razem z SLD i lokalnymi samorządowcami) przez ostatnie 4 lata i były to chyba najgorsze cztery lata od 1989 jakie się trafiły temu miastu.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hajd napisał:

Żenujące są te zaczepki mitnicka. Stary chłop, a zachowuje się jak gówniarz.

 

Przecież to jest typ, który po tym jak się z nim spiąłem w jakiejś dyskusji, zaczął odkopywać jakieś moje prastare neutralne posty z randomowych tematów i je minusować :keke:. Ewidentnie nierówno pod sufitem i to było widać od lat, więc dziwię się, że ktoś się dziwi. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...