Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Makk napisał:

Jak już wiemy, że z samochodzików nie kupuje się francuzików, to co forumowicze drodzy wybierają: coupe czy sedan? :D 

  Pokaż ukrytą zawartość

44800096_490139174838227_107097654796117

 

BTW- dobrze, że na obrazku kombi nie ma :kekeke: 

 

E tam się nie kupuje. Kupuje się, ale trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do tematu. I mimo wszystko wybrałbym Coupe :kekeke:

 

W ogóle to dzisiaj jest piękny dzień. Pomijając to, że wydałem kupę siana, to odkryłem właśnie, że oprócz Ketonalu mam w domu Tramal :wub: 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, T-m napisał:

 

E tam się nie kupuje. Kupuje się, ale trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do tematu. I mimo wszystko wybrałbym Coupe :kekeke:

 

W ogóle to dzisiaj jest piękny dzień. Pomijając to, że wydałem kupę siana, to odkryłem właśnie, że oprócz Ketonalu mam w domu Tramal :wub: 

 

Jeżeli nie wychodzisz z domu to zamiast ketonalu polecam. Ja po ketonalu sie źle czuje a tramal wchodzi jak draże :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, me_who said:

Niestety są głupie glicze. Raz mi się zablokował koń w obozie, a raz dyliżans się zlał z drzwiami i nic nie można było zrobić. Może mało ilościowo, ale przy grze tak rzadko sejwujacej i wyrzucającej sporo losowych zdarzeń to niesamowicie wkurza. Tym dyliżansem jechałem dobry kwadrans i na końcu się wbił w szopę i koniec :roll: 

Reload autosejwu tez dyskusyjny, bo gra wczytuje „w okolicy” a nie miejscu zapisu. I moja losowa przygoda z dyliżansem poszła się jebac.

 

Ja w trakcie jednego zadania pędząc galopem walnąłem w szyję cudzego konia i... wyleciałem z siodła w stylu GTA 5 i umarłem :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ależ dzisiaj mecz na Widzewie. Pokój sędziów podobno po meczu musiała pilnować ochrona :o Ciekawe jak zostanie oceniona praca sędziego w dzisiejszym meczu :-k 9 żółtych (w tym 2 dla jednego zawodnika) i 1 czerwona kartka. Czerwona dla mnie zasłużona, druga żółta raczej nie powinna mieć miejsca, ale to muszę poczekać na powtórkę. Kilku z żółtych kartek nie powinno być. Sędzia aptekarz trochę... No i chyba powinien być karny dla Widzewa. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a oglądało go 17 388 kibiców. Kibice gości chyba pobili rekord Polonii Warszawa z zeszłego sezonu. Sporo ich tam było.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...