Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja na fali hajpu RDR2 kupiłem pada i FIFĘ :kekeke: Pad trochę chińszczyzna, ale chyba się nada. Tylko chyba zostaną serio fanbojem apple'a, bo już zapomniałem ile może być problemów z instalacją sprzętu na PC :roll: Znaczy moja wina, koleś mnie uprzedził, że pad hula tylko na Win 10, a ja byłem przekonany że mam, a jednak 8.1 :kekeke: Więc teraz próbuję sobie zaktualizować kompa do 10, żeby móc zainstalować pada, żeby móc grać w FIFĘ :kekeke: Jak mi z tego wszystkiego wyjebie CS-a to najbardziej się wkurzę :D 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

Dobra, pograłem chwilę w RDR2 i kurde chyba muszę konsolę za okno wystawić, bo wyje jebaniutka niemiłosiernie :/ Mam dość małą wnękę w szafce pod tv i w sumie cyrkulacja nie jest tam jakaś zajebista, coś czuję, że będzie trzeba konsoletę na granie w RDR2 stamtąd wyciągać...

no u mnie wrażenia doskonałe, ale podobnie jak u Ciebie, konsola ostro wyje, choć nie jest to taki totalny dramat. jutro ją rozkręcę i przedmucham trochu :-k 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

PRO póki co cichutko sobie buczy i nie ma większych problemów z gra.

Tip - często sejwujcie. Gra ma jeden slot na autosejwy i można się potężnie wyjebac w powtórki jakby co (np. zgubić futro legendarnej zwierzyny, na która się polowało 1h :roll: )

Ej gdzie tam się robi save? Ja kurde nie widziałem takiej opcji... ale ja to chyba 2 pierwsze misje przeszedłem wprowadzające tylko. To jest klasyczne GTA, czyli w tym pokoju trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Poza misjami naciskasz „Options” i pod „Tryb fabularny” jest możliwość sejwowania.

No własnie nie miałem takiej opcji jeszcze, więc może się autosave zrobił :-k bo to początek był w sumie... Dzisiaj będzie grane później to zobaczę, muszę wyciągnąć PS4 z półki, żeby cyrkulacja lepsza była :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...