Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lucas07 napisał:

Reap to jak masz możliwość podesłania danych na priv to chętnie przeleję, bo nie wiem po co mam tam kisić parę złotych, jeśli kolejne kupno League Passa za rok ;) 

No potrzebujesz znaleźć kod SWIFT Raiffeisena, a IBAN to chyba po prostu numer konta z PL na początku :P Przelej sobie na konto, a później do mnie jak Ci wygodniej ;) 

A tak BTW, to wiesz, że możesz po prostu użyć tego co Ci zostało, żeby zapłacić w sklepie, czy w internecie? ;) Ja na Twoim miejscu zrobiłbym z tego domyślną kartę do płatności internetowych, gdzie trzymasz na niej tylko bieżące wydatki. Zawsze bezpieczniej niż płacić kartą, na której masz jakieś większe kwoty :) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Lucas07 napisał:

Mam tylko wirtualnego ?

Ale wirtualna karta też ma normalnie numery, więc do płacenia w necie możesz używać. A na upartego to wirtualną kartę możesz też dodać do Google Pay czy Android Pay i płacić komórką w sklepach ;) 

 

Ech, chyba zostawiłem w Polsce swojego pada do grania w fifę, a teraz patrzę, że na Amazonie kosztuje taki sam 50 funtów :| Gdzie w Warszawie go za 120 zł kupowałem...

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, tio napisał:
11 godzin temu, Pulek napisał:

był ktoś kiedyś na filmie 4DX?

 

https://www.cinema-city.pl/4dx#/more-about

 

jeśli tak, to jak wrażenia? fajnie? :-k 

Ja też byłem - ostatnio na "Hanie Solo". Jak strzelają to kule świszczą ci koło ucha, a jak płyną to wodą chlapią ci w twarz. Wrażenia fajne

no dobra, był ja w kinie 4DX (w Arkadii) na Pierwszym człowieku. Kozak, podobało mnie się, film chyba idelolo do takiego kina.

 

zupełnie przypadkiem wybrałem seans, który zaczął się o 22, a gdy wracałem...

Spoiler

nGeLWqm.jpg

 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Misiek napisał:

Cholera hypujecie ten RDR2... Kupiłbym :-k Można ogrywać bez obawień jeśli się nie grało w jedyneczkę? Do media marktu mam z fabryki rzut płytą blu ray, więc bym sobie nawet wyskoczył :-k 

Bez obawien bo to prequel. Pytanie czy w sklepie będą mieli wolna kopię, bo z tym może być różnie. Moja kopia już jedzie do Media Expert. Przebieram nóżkami :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...