Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Reaper napisał:

Dżizas, ile wy śpicie :| Ja wczoraj zmusiłem się, żeby pójść do łóżka o 1.30, bo miałem ochotę dalej oglądać serial, a wstałem o 6 rano :-k W tygodniu śpię średnio ok. 5-6h. I jakby ktoś wymyślił sposób, żebym mógł spać mniej, to chętnie bym przyjął :P 

Ja też 5-6 h. ale koło czwartku zaczynam już czuć, ze to za mało

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Czasem mam wrażenie, że ludzie na siłę szukają w sobie chorób czy problemów. Nie wiem po co.

 

Kwestia psychiki, nie każdy jest w stanie dźwignąć jakiś ciężar. Dla jednego pikuś będzie zawaleniem się świata dla drugiego.

Ale to też chyba trochę kwestia dojrzałości. Pamiętacie te problemy, kiedy się miało 18 lat?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Morpheus napisał:

 

Kwestia psychiki, nie każdy jest w stanie dźwignąć jakiś ciężar. Dla jednego pikuś będzie zawaleniem się świata dla drugiego.

Ale to też chyba trochę kwestia dojrzałości. Pamiętacie te problemy, kiedy się miało 18 lat?

 

Ale mi nie chodzi o faktyczny problem i radzenie sobie z nim, ale na siłę szukanie, żeby coś było nie tak.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Reaper napisał:

Dżizas, ile wy śpicie :| Ja wczoraj zmusiłem się, żeby pójść do łóżka o 1.30, bo miałem ochotę dalej oglądać serial, a wstałem o 6 rano :-k W tygodniu śpię średnio ok. 5-6h. I jakby ktoś wymyślił sposób, żebym mógł spać mniej, to chętnie bym przyjął :P 

ja w tygodniu od 23 do 6, a przy weekendzie od 0 do 7 :)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, schizzm napisał:

Może mieli wizytę prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który nazywany jest budyniem. I dziękowała, że mogli skorzystać z toalety przed nim :)

 

Czyżby nazywany był był budyniem z powodu obszernych policzków? :> 

 

Bo tak, i z tego powodu, nazywano męża mojej szwagierki, jak jeszcze nikt nie wiedział jak naprawdę ma na imię. Podobno był kiedyś jakiś budyń, który na opakowaniu miał taką policzastą gębę, ale ja nie kojarzę (może dlatego, że ja mleko zawsze tylko zimne), a w necie nie wiem, jak znaleźć. :-k 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Keith Flint napisał:

cały czas mi wylogowuje z forum. Ech, najpierw odechciało mi się żyć, teraz jeszcze odechciewa się siedzieć na forumku.

 

Co Ci się znowu nie udaje w życiu? :-k

 

18 minut temu, Jahu napisał:

Jak ide do roboty to 00:30-7:30 a jak nie to 3-11 ;)

 

Jasiu, gdzie ty teraz rozwijasz swoją karierę? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...