Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pulek napisał:

no cze

 

wczoraj upadłem o 20 i obudziłem się rano :/ 

Ja mam ten problem, że nawet jak padnę o takiej godzinie to po gdzieś po 5-6 godzinach się budzę. I nawet jak zobaczę, która godzina i przerzucę się na drugi bok, to gdzieś po godzinie od nowa się budzę ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

W sumie zazdroszczę. Chciałbym tak choć raz się wyspać w tygodniu.

 

Też tak ostatnio mam, i nie ma czego zazdrościć - coraz częściej realizuję następujący scenariusz: drzemię od 20 do 21:30, gonię syna do spania, 22-24 śpię w opakowaniu, o północy idę się umyć i idę spać. Nic ciekawego, nawet nie ma kiedy się piwa napić :keke: 

Odnośnik do komentarza
zastrzyki przeciwzakrzepowe nie są fajne
Nie fajne są dopiero przy ntym na początku jeszcze znośnie
czolem!
 
dobrze, ze dzis w robocie caly dzien gownospotkan, bo produktywnosc dzisiaj bedzie zerowa, o czym zadbal [mention=158]Brudinho[/mention] wczoraj
ale przynajmniej wynik meczu wlasciwy
Dzięki za wino. Ojebane :keke: Jeszcze ona przyniosła drugie i w sumie obudziliśmy się o 8 xD
Odnośnik do komentarza

https://www.tvn24.pl/emocje-podczas-strajku-w-ppl-lot-monika-zelazik-na-kolanach-dziekowala-za-dostep-do-toalet,878548,s.html?fbclid=IwAR0OkA3ySNpsAdrbInlY5pNo79nhFF2lCJ16bs-0sxWmOJFFoI7qVdRTUoo

 

W pewnym momencie Monika Żelazik uklęknęła przed prezesem i pocałowała go w dłoń, dziękując za udostępnienie toalet protestującym

przed budyniem pracownikom.

 

tenor.gif?itemid=7469857

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Ja mam ten problem, że nawet jak padnę o takiej godzinie to po gdzieś po 5-6 godzinach się budzę. I nawet jak zobaczę, która godzina i przerzucę się na drugi bok, to gdzieś po godzinie od nowa się budzę ;)

Możesz sobie przybyć piątkę z moja 5-cio miesięczna córka - ma tak samo;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...