Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Gabe napisał:

Budżetowe Xiaomi może robić bardzo ładne i ostre zdjęcia, tylko trzeba zadbać o oświetlenie i mieć czysty obiektyw :P 

 

To wygląda jak "ulica" gdzie moi teściowie mieszkają :) 

 

14 minut temu, Dudek napisał:

@Vami - data przydatności do spożycia na tym Dybuku była do 5/2019, więc jeszcze sporo czasu :-k

Tesco zna się na biznesie, przedrukowali datę zdatności :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kolek23 napisał:

Witam!

 

Też zacząłem ostatnio gustować w omletach :) z 3 jajek, ciut tarkowanego sera, jakiejś drobno pokrojonego mięsa i czasem coś zielonego, jak mam :D Zazwyczaj się wychodzi koło 450kcal, bardzo spoczko jak trzeba się zmieścić w limicie dziennym po spożyciu pizzy czy burgera :D 

 

Ja do omleta dodaję odrobinę wody gazowanej i proszku do pieczenia. Lubię puszyste :kekeke:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:
58 minut temu, Gabe napisał:

Budżetowe Xiaomi może robić bardzo ładne i ostre zdjęcia, tylko trzeba zadbać o oświetlenie i mieć czysty obiektyw :P 

 

To wygląda jak "ulica" gdzie moi teściowie mieszkają :) 

 

Jak mieszkają na północy Siedlec, to to tam :D 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Keith Flint napisał:

@schizzm słuchałeś moze nowej Entropii moze? Jak dla mnie AOTY póki co. BTW - wciaż nie mogę się nadziwić, że kapela z zadupia takiego jak Oleśnica nagrywa takie rzeczy.

Hah, akurat jak dostałem to powiadomienie, to byłem na stronie Arachonphobii records, popatrzeć co tam Słyż teraz puszcza :D 

 

Jeszcze nie słuchałem, ale głosy hajpu doszły, sprawdzę dzisiaj (jak i z ciekawości nowego Behemotha).1

 

BTW. rok temu Entropia grała na Primaverze, oczywiście nie dałe rady dotrzeć, ale nie pamiętam już, z jakim występem mi przegrało :-k 

 

@Reaper, zmienili, może jest trochę za bardzo piosenkowo (osobiście wolałem poprzednie produkcje), ale dalej jest to naprawdę udana płyta. 

Odnośnik do komentarza

W grudniu 2015 roku wrzuciłem na facebooka takie oto życzenia świąteczne :) właśnie była u nas matka jednej z koleżanek z prośbą o poradę, "bo pisaleś kiedyś, że pracujesz jako komornik sądowy" :) na początku nie zajarzylem, zorientowałem się dopiero przeglądając swój profil póżniej po tym jak odprawilem panią z kwitkiem, przy czym chyba obydwoje uznaliśmy się za osoby niespełna rozumu :)

02af4812170134d3c290c8ce51daaa33.jpg

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Nadszedł ten czas, że +/- moi rówieśnicy walczą o stołki ;) Na fejsie zaroiło się od plakatów z Choszczna i okolic, a w Szczecinie widziałem trzech ludzi z roku, jeden z PiS, drugi z PO, trzeci z SLD :D 

 

Oczywiście mówię o politologii, na studiach raczej przeciętni (poza jednym z nich), jeden to się chyba w ogóle nie udzielał na zajęciach, jeden chlał tanie piwska z biedry po kiblach, trzeci straszne lizodupstwo, ogólnie każdy mega włażenie w dupę przy okazji wizyt na zajęcia Nitrasa/Napieralskeigo/Brudzińskiego, kwiatki, owacje itp ;) 

Odnośnik do komentarza

@Counter, @BartuS, inni gracze online - jesteście w stanie mi polecić jakieś ok słuchawki z mikrofonem do grania z Amazon.co.uk? Ludzie się na mnie wkurzają, że nie rozumieją co mówię (mam Marshalle z takim gównianym mikrofonem wbudowanym w kabel), więc chyba czas coś zainwestować. Nie chciałbym wydać na to więcej niż 25 funtów. Czy po prostu brać co tańsze, bo nie ma różnicy? np. https://www.amazon.co.uk/Etpark-Over-head-Headphone-Microphone-Smartphone/dp/B06Y282SSV/ref=sr_1_14?dd=wCvfLyWJ9CI6M2PXXGraHQ%2C%2C&ie=UTF8&qid=1538732826&sr=8-14&keywords=gaming+headset&refinements=p_96%3A6690067031

Odnośnik do komentarza

Ja bym zaczął od przetestowania zmniejszenia jakości mikrofonu w ustawieniach i podbicia jego głośności. Głos będzie mniej naturalny, ale bardziej czytelny. Skoro słuchawki są ok, ale mikrofon chujowy to może kup sam mikrofon? Krawatowy najlepiej i podepniesz sobie klipsem koło słuchawek. W tej cenie nie znajdziesz lepszych słuchawek do grania, więc ja bym się skupił na samym mikrofonie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Reaper napisał:

@Counter, @BartuS, inni gracze online - jesteście w stanie mi polecić jakieś ok słuchawki z mikrofonem do grania z Amazon.co.uk? Ludzie się na mnie wkurzają, że nie rozumieją co mówię (mam Marshalle z takim gównianym mikrofonem wbudowanym w kabel), więc chyba czas coś zainwestować. Nie chciałbym wydać na to więcej niż 25 funtów. Czy po prostu brać co tańsze, bo nie ma różnicy? np. https://www.amazon.co.uk/Etpark-Over-head-Headphone-Microphone-Smartphone/dp/B06Y282SSV/ref=sr_1_14?dd=wCvfLyWJ9CI6M2PXXGraHQ%2C%2C&ie=UTF8&qid=1538732826&sr=8-14&keywords=gaming+headset&refinements=p_96%3A6690067031

https://www.amazon.co.uk/Microsoft-LifeChat-LX-3000-Headset-Black/dp/B000JSDOMO/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1538733946&sr=1-1&keywords=microsoft+lifechat+lx-3000

 

Jak po taniości to polecam, bo posiadam, ale to używam w robo do gadania na skype. Do grania używam już droższej zabawki. Ale może faktycznie to co Counter pisze, pobaw się z mikrofonem samym, bo Marshalle na pewno lepiej grają niż ten M$.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...