Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, schizzm napisał:

Przepraszam się z Wiedźminem 2, podejście 3. Może w końcu uda mi się przełamać i ruszyć coś na poważnie z tą grą, bo chciałbym bardzo zagrać w trójkę, ale nie mogę, póki nie skończę tej części :).

 

Daj znać jak pójdzie, bo ja już postawiłem krzyżyk na W2, ale może jednak mnie przekonasz.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Reaper napisał:
Godzinę temu, schizzm napisał:

Przepraszam się z Wiedźminem 2, podejście 3. Może w końcu uda mi się przełamać i ruszyć coś na poważnie z tą grą, bo chciałbym bardzo zagrać w trójkę, ale nie mogę, póki nie skończę tej części :).

 

Daj znać jak pójdzie, bo ja już postawiłem krzyżyk na W2, ale może jednak mnie przekonasz.

Gdzie stanąłeś? Pewnie w lesie? :> 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Makk napisał:

Gdzie stanąłeś? Pewnie w lesie? :> 

Hmmm, pokonałem te pierwsze elfy, gdzie mnie chroniła czarownica, a później wylądowaliśmy w lesie i tam na samym dole lasu zaatakowały nas jakieś potwory. Po jakiejś 15 próbie, gdzie nie byłem w stanie sam zabić ani jednego, w końcu moja taktyka była taka, że stanąłem gdzieś z tyłu, a czarownica (Yennefer? nie pamiętam, nie jestem aż tak biegły w wiedźminowym świecie ;)) załatwiła wszystkie potwory za mnie. Później wróciłem tam do tej wioski elfów i znów mnie jakieś gówno zaatakowało w lesie i ginąłem w 3 sekundy, więc powiedziałem, że w dupie mam taką grę, gdzie na samym początku nie da się walczyć :kekeke: 

 

Pamiętam, że coś podobnego miałem w W1, pierwsza wizyta na bagnach i tam był jakiś mega mocny stwór i gdzieś 10 razy musiałem próbować go zabić, ale po tym już szło łatwiej. A w W2 nie udało mi się tego progu przejść ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
Cytat

Poziom ostrzeżeń: 1
Historia ostrzeżeń: 
2017-03-13 21:09:07 - Ukarał: Kaminior 323. Powód:Godzenie w dobre imię MFM, ale także w osobę Vagnera i Mahdiego. Dodatkowo za nie stosowanie się do prośb Mahdiego.

:kekeke:

Odnośnik do komentarza

No taa, w W1 bagna to byłe mlehh, tam na długo utknąłem. W Wieśku 2 las mnie też na chwilę przystopował. Później już poszło gładko. 

3 minuty temu, schizzm napisał:

Ej, W2 proszę w spoilery. Ja ledwo zacząłem I akt :kekeke: 

Właśnie Szazema pytałem gdzie utknął :P 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Siedzi w BIKu a bank może pobrać BIK raz na miesiąc, więc kolejną próbę mogą podjąć dopiero wtedy

To nie jest prawda. Dane w BIK są uaktualniane dwa dni w tygodniu (tak przynajmniej jest od ~2 lat). Więc bank też powinien mieć dane aktualne. Może się tym zasłonili, bo mają merdża :-k 

 

2 godziny temu, MitnickMike napisał:

I jeszcze jedno, każde zapytanie do BIK obniża scoring z tego co mi się o uszy obiło.

Tak, ale w momencie składania wniosku lub jak Ty się pytasz. Bank jak chce se spojrzeć, to to nie obniża niczego. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Scorpio napisał:

Myślałem że chwilowki bierze tylko pato :/ W ogóle jak widzę reklamy tego gowna w tv to mi się nóż  w kieszeni otwiera :/

Nie, zupełne pudło. Ze źródła wiem, że tak naprawdę cały przekrój bierze. 

Przez moment dużo młodych brało ludzi na bitcoina :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...