Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

No historia jest taka, że skrzynka była już tam od dawna, od kiedy nie wiem, ale kupiłem działkę już z. No i ja tam nie zaglądałem, ale przyjechał monter licznika i mówi, że panie a kluczy nie ma kto wziął. Ja, że to ich tam nie było w ogole. On , że się zdarza jak stare skrzynki... I pytać w Enei czy nie mają . Poszedłem babka mówi, że tu nie mają, może mają w drugim miejscu. Zadzwonilem, bo tam pracują 8-16 (pierwsze do 17) i przelaczali dwa razy az koleś ogarnięty i mówi heheszki klucze są w środku, a ja że no nie... A on, aaaa no może tak być. Potem gadka o archiwum i zmianach przepisów. I żebym przyjechał to mi da nowa wkładkę, tylko do niego, bo w pierwszym miejscu to trzeba wniosek składać i bulic 90zl :D No i że tylko tamta stara wkładkę trzeba wywiercić...

4 minuty temu, schizzm napisał:

Pierwszy był Trener na C64 :eusa_naughty: , choć krąży data 1995, to bodaj tą bardziej realną jest 1994

 

Moim Premier Manager 3 na Amidze 500 i kariera Halifax Town.

Odnośnik do komentarza

moj kuzyn mial w firmie tez darmowe szczepienia przeciwko grypie; zaszczepil sie i zachorowal w jednym sezonie dwa razy; jako jedyny w rodzinie; oczywiscie cala reszta sie nie szczepila

 

takze z tymi szczepieniami to roznie bywa

 

aczkolwiek cala akcja miala miejsce we Wiedniu, moze w Polsce sa jakies inne szczepionki; nie wiem, nie znam sie

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

Mamy w biurze darmowe szczepienia przeciwko grypie, może sobie machnę? :-k W zeszłym roku koleżanka sobie zrobiła tak dla testu i faktycznie ani razu chora nie była przez cały okres zimowo-wiosenny.

 

Ja rok temu miałem darmowe szczepienie przeciw grypie, to dostałem zapalenia oskrzeli :kekeke: nie polecam :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

A ja nie pisze, jaki był mój pierwszy, tylko jaki był pierwszy polski manager z ligą polską ;)

 

Jeśli dobrze pamiętam, to chyba przed ligą polską manager był jeszcze Piłkarski Poker na Atari :)

 

A Scorpio napisał o jego pierwszej legalnej grze chyba? :> 

 

Moją pierwszą legalną był dopiero Albion (ponad 100 zł kosztowała, ale razem z bratem się zrzuciliśmy na nią, on już wtedy sobie zarabiał), ale ja dość późno miałem komputer, dopiero w 1995/96, wcześniej pogrywałem u kumpli czy kuzynostwa. I to była gra na CD!

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, jmk napisał:

No historia jest taka, że skrzynka była już tam od dawna, od kiedy nie wiem, ale kupiłem działkę już z. No i ja tam nie zaglądałem, ale przyjechał monter licznika i mówi, że panie a kluczy nie ma kto wziął. Ja, że to ich tam nie było w ogole. On , że się zdarza jak stare skrzynki... I pytać w Enei czy nie mają . Poszedłem babka mówi, że tu nie mają, może mają w drugim miejscu. Zadzwonilem, bo tam pracują 8-16 (pierwsze do 17) i przelaczali dwa razy az koleś ogarnięty i mówi heheszki klucze są w środku, a ja że no nie... A on, aaaa no może tak być. Potem gadka o archiwum i zmianach przepisów. I żebym przyjechał to mi da nowa wkładkę, tylko do niego, bo w pierwszym miejscu to trzeba wniosek składać i bulic 90zl :D No i że tylko tamta stara wkładkę trzeba wywiercić...

 

Moim Premier Manager 3 na Amidze 500 i kariera Halifax Town.

Rzuciłem okiem. Generalnie to cała opłata to 98,73, aczkolwiek w takim wypadku nie każą wiercić. Chyba, że trafisz na posterunku kolesia, który chce własnie tak się dogadać, wtedy nikogo nic nie boli ^^

 

17 minut temu, Brachu napisał:
26 minut temu, z0nk napisał:
Yup. Co prawda nie zajmuje się już od dwóch lat klientem masowym i nie w operatorze, ale czasem z nimi się stykam nadal i coś w głowie zostało ^^

Pozdrawiam kolegę energetyka

Taki ze mnie energetyk jak z mopsa pies obronny ^^

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...