Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Dudek napisał:

comment_Z8X2FU6RATDP6JqjlSd0vBsxpzYt5wod

:keke:

 

 

1999 - Chłosta

2009 - Dosko

2019 - Stachursky, nie zawiedź nas jak Daft Punk ;) 

4 godziny temu, Keith Flint napisał:

kurwa zakochałem się...

  Pokaż ukrytą zawartość

w tej mazdzie co ją kupiłem, mega przyjemne autko

 

 

Jaką Mazdę kupiłeś? :>

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Keith Flint napisał:

właśnie uczyniłem cos co powinienem zrobic dawno, definitywnie zakonczyłem znajomosc z Hanią (tą od Adiego). Jest mi kurwa tak ciezko, ale gorzej byc juz nie moze.

 

Oczywiście, że może być gorzej. Może mieć na przykład z Adim dziecko, ten ją rzuci i ona spróbuje do Ciebie wrócić i Ty się zgodzisz. I to ciągle nie jest najgorszy scenariusz. ;)

Niech ból nie zwolni Cię z potrzeby walki o lepsze jutro :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Feanor napisał:

Oczywiście, że może być gorzej. Może mieć na przykład z Adim dziecko, ten ją rzuci i ona spróbuje do Ciebie wrócić i Ty się zgodzisz. I to ciągle nie jest najgorszy scenariusz. ;)

 

Miałem napisać coś brutalnego, WTEM Feanor, na białym koniu... :kekeke:

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gabe napisał:

 

1999 - Chłosta

2009 - Dosko

2019 - Stachursky, nie zawiedź nas jak Daft Punk ;) 

 

Jaką Mazdę kupiłeś? :>

trójkę, 2004 rocznik za 9 tysi (stargowałem tysiaczek), 210 tys. przebiegu, rozrząd wymienieniony przy 180 tys., serwisowany w Niemczech, bo tam facet od ktorego kupowałem mieszkał głównie.

20 minut temu, Feanor napisał:

 

Oczywiście, że może być gorzej. Może mieć na przykład z Adim dziecko, ten ją rzuci i ona spróbuje do Ciebie wrócić i Ty się zgodzisz. I to ciągle nie jest najgorszy scenariusz. ;)

Niech ból nie zwolni Cię z potrzeby walki o lepsze jutro :)

serio myslisz, ze poszedłbym na taki układ? a gdzie godnośc, honor etc? A Adi menda jedna wiem ze jeszcze z taka Emilia kręci równolegle i raczej Hanie zostawi, bo Emilia to laska 8-9/10, aczkolwiek porzadna dziewczyna

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Keith Flint napisał:

czemu tak sądzisz?

 

Bo jesteś umiarkowanie stabilnym emocjonalnie chłopakiem, który jest mega wrażliwy, więc złamane serduszko może pokonać twoją słabą-silną wolę. To nic złego, do pewnych rzeczy dorośniesz :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, smigler napisał:

@Brudinho jak coś pożyczyłem sobie jeszcze konto wczoraj na szybkie obejrzenie nowego sezonu american vandal

mam nadzieję że się nie gniewasz

już więcej tak nie zrobię przysięgam

dzienki jeszcze raz za udostępnienie i współprace

pozdrawiam :matrix:

Dla mnie drugi sezon lepszy od pierwszego. Bardzo przyjemnie się oglądało, mimo że o sraniu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Kumam :) Ja już wszystko wiem ;) Dzisiaj podpisałem umowę z Eneą, w ciągu dwóch tygodni będzie prund na działce.

A ja jestem prawie Wesoły Romek- mam wodę, prąd i... Nie, gazu nie mam :) 

Na razie u nas stop. Budowa stoi. Rozwiązaliśmy umowę z dotychczasową "firmą". Za tydzień/dwa ruszamy znowu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

 

Bo jesteś umiarkowanie stabilnym emocjonalnie chłopakiem, który jest mega wrażliwy, więc złamane serduszko może pokonać twoją słabą-silną wolę. To nic złego, do pewnych rzeczy dorośniesz :)

tak kurwa, jestem wrażliwym i dobrym człowiekiem, to prawda. Ale czas to zmienić, bo przez taka postawe juz wiele cierpienia mnie spotkało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...