Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

@lad jak się wypowiesz o zagęszczaniu środka pola + krótkie podania i ścisłe krycie pod pressingiem? W ogóle mnie rozjebuje ta taktyka, zmontowałem najpierw 4-2-3-1 ze skrzydłowymi i mocnym mobilnym OPŚ i u siebie potrafimy stworzyć z 15 sytuacji na mecz z czego strzelamy 2 bramki i... od 75minuty tracimy gole. Znowu na wyjazdach jest porażka i nie istniejemy :/ Po eurowpierdolach stwierdziłem, że trzeba coś z tym zrobic, zmontowałem na wyjazdy 4-1-2-1-1 z DMC i dwoma pleymejkerami i... no poprawa, wyższe utrzymanie się przy piłce, kontrola gry z tym, że gramy wtedy bardzo wolno, pozwalając się wyszumieć przeciwnikom. Myślałem czy przypadkiem nie wrzucić jeszcze gry w ostatnich 15 minutach w jednej i drugiej taktyce :-k

 

A swoją drogą to nie pamiętam kiedy nakurwiałem w sobotę do 5 rano i całą niedzielę w kulki :D  @Pulek miał rację, fajne te kulki :D

Odnośnik do komentarza

Zaufałem kanałowi ZagrajnikTV gdzie mocno polecają i jedynkę i dwójkę, a potem się okazało, że jedynkę kiedyś kupiłem na promocji.

 

Teraz czaję się aż 1 i 2 Reload na PS4 będzie na promocji. Szczególnie z tureckiego konta wyszłoby tanio, bo tam w najlepszym momencie była po 49 lir tureckich.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...