Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Mauro napisał:

Nie frasuj się Wojowniku Soniusza. Zasiane przez Ciebie ziarno niepewności nadal kiełkuje w mej głowie. 

 

Jebać argumenty. Michu odwołał się do Soniusza i do tego, że zawiódł i od razu u Mauro kiełkuje ziarnko niepewności :keke:

Odnośnik do komentarza

O właśnie, nba, nie pisałem jakiś czas ;)

 

1/4 sezonu za mną, Clippers dalej w ciemnej dupie i jesteśmy 4-20. O dziwo nie jesteśmy ostatni, tzn jesteśmy, ale ex equo z PTB :). Chociaż gram na przedostatnim poziomie trudności, to pod koszem dość łatwo się "dominuje". Ze statami zmierzam już w stronę double-double - 9 pkt na mecz i 9,5 zbiórki. Zdecydowanie za łatwo ida bloki, przewodzę w lidze że średnia 3,0, ostatnio mam serię z 5 blokami na mecz. W zestawieniu najlepszych rookie byłem na 4 miejscu. Jeśli chodzi o pojedynki meczowe, to do tej pory największe problemy miałem z Howardem (pewne rzeczy w 2k się nie zmieniają, jak Howardowi włączy się animacja konczenia akcji/alley oopa to nie idzie nic zrobić :roll:) oraz z DeAndre Jordanem, który mnie zjadł (22 zbiórki...). Poza miernota reszty zespołu gra się dość miło. Jeden mecz wyszedł fajnie, z Kings udało się zrobić comeback, w 3 ostatnie minuty zeszlismy z - 12, aby potem ograć ich w dogrywce :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, schizzm napisał:

O właśnie, nba, nie pisałem jakiś czas ;)

 

1/4 sezonu za mną, Clippers dalej w ciemnej dupie i jesteśmy 4-20. O dziwo nie jesteśmy ostatni, tzn jesteśmy, ale ex equo z PTB :). Chociaż gram na przedostatnim poziomie trudności, to pod koszem dość łatwo się "dominuje". Ze statami zmierzam już w stronę double-double - 9 pkt na mecz i 9,5 zbiórki. Zdecydowanie za łatwo ida bloki, przewodzę w lidze że średnia 3,0, ostatnio mam serię z 5 blokami na mecz. W zestawieniu najlepszych rookie byłem na 4 miejscu. Jeśli chodzi o pojedynki meczowe, to do tej pory największe problemy miałem z Howardem (pewne rzeczy w 2k się nie zmieniają, jak Howardowi włączy się animacja konczenia akcji/alley oopa to nie idzie nic zrobić :roll:) oraz z DeAndre Jordanem, który mnie zjadł (22 zbiórki...). Poza miernota reszty zespołu gra się dość miło. Jeden mecz wyszedł fajnie, z Kings udało się zrobić comeback, w 3 ostatnie minuty zeszlismy z - 12, aby potem ograć ich w dogrywce :)

ja sobie na powróciłem do 2k16 i jaki cringe ta fabuła w MyPlayer jest :/ Tworzysz białego ziomka a rodzina i siostra bliźniaczka są czarne :keke: Usunąłem po jednym meczu szkolnym.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Potrzebuję linka do nielegalnej treści ;) Od dawna wypadłem z obiegu, a potrzebuję na już :D Chodzi o Corela, najlepiej X5 lub X6, skąd to można pobrać żeby szpilało? Te z chomikuj działają jak trial (po cracku nawet).

 

trial ze strony?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kowalinho napisał:

a sobie na powróciłem do 2k16 i jaki cringe ta fabuła w MyPlayer jest :/ Tworzysz białego ziomka a rodzina i siostra bliźniaczka są czarne :keke: Usunąłem po jednym meczu szkolnym.

Nie dotarłeś do szczytu tej opowieści - listu zostawionego przez najlepszego przyjaciela bohatera xD Co tam się odjebuje to chciałem się schować do szafy ze wstydu, że to leci na mojej konsoli*

 

* - dodam, że na konsoli PlayStation 4, najlepszej konsoli świata ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...