Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reaper napisał:

Wiem, że nikt się nie zainteresował, ale zapomniałem dodać link do wspomnianego artykułu ;) https://myfootballmanager.pl/artykul/367/konkurs-cm-forum-kariera-football-managera-wygraj-fm-2019/1#comments

 

Czemu oni wszyscy piszą o Ceyvolu w związku z konkursem? Jakie demony żeś uwolnił, szkocki nicponiu?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Niestety nie, szczególnie po Szwajcarii szok był drastyczny :(

No ja przed planowaniem wyjazdu do Dublina mocno rozkminiałem te podatki, koleżanka mi na kartce dokładnie wszystko wyliczyła ze swoją księgową.

2 minuty temu, Feanor napisał:

 

Czemu oni wszyscy piszą o Ceyvolu w związku z konkursem? Jakie demony żeś uwolnił, szkocki nicponiu?

A trochę ich jest :fU: https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Scottish_legendary_creatures

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kamtek napisał:

Meler obiektem zainteresowania kobiety, która nie jest z nim dla pieniędzy (żona) lub nie mając wyjścia (córki)...

 

Gasić światło, wyprowadzić baner, zamknąć forum. Nic dziwniejszego już się tu nie wydarzy. Nigdy.

Na dyć @Meler to je gryfny synek to ni ma sie co dziwić że frelki mu pszajom. Richtig chop ślunski - w barach szyroki a w dupie wonski ? Jakby tak jeszcze Myla kierom wzioł na kole na rajza pod hołde do by sie dali kusika.

Ja tyle się przed ślubem nasłuchałem jakie to branie mają żonaci, a u mnie jak przed ślubem tak po ślubie - poza żoną jestem aseksualny. I dla kobiet i dla facetów - w sumie ok ?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, T-m napisał:

 

Powstrzymaj się. Mało tego, jak macie jakieś raty, karty kredytowe, cokolwiek, to albo spłaćcie wcześniej, albo nastawcie się, że na ostatniej prostej powiedzą wam: sorry, musicie to szybko spłacić, bo inaczej nici z tego.

 

Na swoim przykładzie. Kredyt brałem parę lat temu i też miałem trochę górki, ale w banku mi powiedzieli, że dobrze, że nie mam karty kredytowej nawet na tysiaka, bo byłby duży problem. Więc sprawdziliśmy ofertę i okazało się, że z kartą kredytową liczba wymaganej wpłaty miesięcznej na konto byłaby dużo niższa, ale... wzięcie jakiejkolwiek karty kredytowej zabija moją zdolność. Co nie przeszkodziło, kilkanaście dni po zawarciu umowy, wzięciu karty w tym samym banku (nomen omen, zdolność na kartę nagle miałem na poziomie 15-20K). Banksterzy to chuje, więc uważaj bardzo na tę zdolność z górką.

 

No niestety debet na koncie + karta kredytowa to zamach na swoją zdolność. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mauro napisał:

nie mam też zestawu gier imprezowych jak Gacek.

Też nie miałem, póki nie kupiłem playstation :keke: jednak pod kątem zabawy w wąskim gronie to robi robotę zdecydowanie lepiej niż PC i przy czterech padach to fajna odskocznia przy posiadówach od kart czy meczu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...