Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, jmk napisał:

 

Moja dzisiaj dostała nadgodziny, już widzę jakbym jej powiedział, że kupiłem za nie PS4 :kekeke: 

Miałbyś zajebisty argument i wstęp jednocześnie jak wróci do domu. Na pewno jesteś zmęczona kochanie, ale nie pracowałaś na darmo ;)

Co będziecie szwabom becelować. Ode mnie FIFĘ kupcie :D

Odnośnik do komentarza

Nie no ja teraz wszystkiego sobie odmawiam ;)

 

500 zł projekt woda-kanaliza

2200 zł przyłączenie gazu

1100 zł przyłączenie prądu

A jeszcze opłata za "naradę" nad przyjęciem projektu woda-kanaliza i koło 2 tysięcy wykonanie tego. 

 

No i muszę rozdzielnicę z kablem kupić do prądu. Wczoraj byłem w Castoramie, ale pan nie potrafił mi udzielić porady, to w ciemno nie wydam kilku stów, dzisiaj jedziemy do wujka elektryka to powie co i jak. 

Odnośnik do komentarza

Ja dopóki mi na kompie chodzi CS i pozostałe tytuły, które kupowałem przez lata, a w większość nie zagrałem, to nie mam co myśleć o nowym kompie czy konsoli ;) Pomijając już fakt, że nie wiem jak miałbym żonę przekonać oczywiście (ja lubię wydawać pieniądze, ona ani trochę), to po prostu ma to sens ;) Szczególnie, że na graniu obecnie spędzam max. 2h dziennie, o ile w ogóle.

 

Chyba, że ktoś chce opylić PS4 za 400 zł, to jestem gotów przemyśleć ;) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kolek23 napisał:

@beeres @Dudek

 

:-k

 

a to ile mój ponad czteroletni PS4 FAT 500GB jest teraz wart?

 

na Litewskiej grupie PS4 widziałem, że ludzie sprzedawali za ciut więcej niż 100€ takie premierowe staruszki

Tak szczegółowo to Ci nie powiem, szczególnie z modelem FAT gdzie teraz widzę na allegro tylko w wersji 1 TB za prawie tysiaka. Natomiast sporo ludzi ostatnio narzeka na brak dobrych cen na nowe slimki i pro, więc siłą rzeczy używane też się mocno trzymają. I tak pewnie trzeba czekać do czarnego piątku/świąt na promocje.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Dudek said:

Tak szczegółowo to Ci nie powiem, szczególnie z modelem FAT gdzie teraz widzę na allegro tylko w wersji 1 TB za prawie tysiaka. Natomiast sporo ludzi ostatnio narzeka na brak dobrych cen na nowe slimki i pro, więc siłą rzeczy używane też się mocno trzymają. I tak pewnie trzeba czekać do czarnego piątku/świąt na promocje.

 

Ja miałem pomysł opchnąć FATa i sobie strzelić Slim'a, bo łatwiej byłoby mi go wozić ;)

 

Tylko teraz nie mam ciśnienia, bo najbliższy projekt się zapowiada pod Legnicą i raczej się tam po prostu przeprowadzę na kilka miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...