Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, Pulek said:

nie no, żadnych kredytów, panowie. trzeba chwilę po prostu pokombinować. myślę, że w 2 miesiące to ogarnę :-k ale warunkiem jest, żeby nie podbierać z pensji głównej, bo to trochę fanaberia ten laptok

 

Fanaberie są spoko :) sprawiają, że życie jest przyjemniejsze :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MitnickMike napisał:
17 minut temu, Pulek napisał:

nie no, żadnych kredytów, panowie. trzeba chwilę po prostu pokombinować. myślę, że w 2 miesiące to ogarnę :-k ale warunkiem jest, żeby nie podbierać z pensji głównej, bo to trochę fanaberia ten laptok

Może 500+ byś pomyślał? 

w 2 miesiące może być ciężko ;)

Odnośnik do komentarza

Pulek, dawaj czworaczki :D Urodziły się teraz w Szczecinie, ogólnie są z Polic, dostali po 5 tysięcy na każde dziecko, samochód i coś tam jeszcze. A u żony w przedszkolu chcą teraz robić zbiórkę hajsu dla nich, bo to jest koleżanka koleżanki, która kiedyś tu pracowała ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

7 minut temu, lad napisał:

Jak chcesz aktualne składy to -> https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update

Dzięki. Ściągam.

 

W ogóle to jaja wczoraj bo pojechałem do MM po tego FMa z żoną akurat. Wchodzimy, ona na agd, ja do gier. Pytam babki gdzie jest FM bo nie widzę na półce, sprawdziła, mieli 2egz na cały sklep. Zajebiście. Przynosi mi grę i poczułem się jak w jakimś memie:

- Będzie Pan grał w grę?

- :-k

- Mój mąż w to gra.

 

Pytanie czy jest tu ktoś z Kielc którego żona pracuje w MM, kazałem pozdrowić męża :keke: 

 

I najważniejsze, babka wychodzi potem do mojej żony z tekstem "jak ja panią doskonale rozumiem..." :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

@lad namiar na jakiegoś fejka? Te grafiki normalnie wrzucam do graphics/kits itd w katalogu steam?

 

Wlączyłem wczoraj FM18 i...nawet raz nie kliknąłem Kontynuuj :roll: To jest tak rozbudowane, że mi ręce opadły. Jakieś piramidki ważności zawodników w zespole, taktyki z "dynamiką" czy jak to się tam zwie, sama rozmowa z prezesem mnie rozjebała na plus, historia klubu do przeczytania... Ogrom zmian względem FM12 tak na mój pierwszy rzut oka :-k

6 minut temu, Hidalgoo napisał:

zimowy zlot zorganizuj :keke:

Bez sensu. To już lepiej zagrać u buka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

 

Ale przecież nikt cię nie zmusza, żeby z tej karty korzystać. Ba, nawet cię nie mogą zmusić, żeby ją aktywować.

 

No i karta to nie jest wcale takie zło jeżeli potrafi się z  niej korzystać ;) Ja posiadam https://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/karty/wizz-air-mastercard przelewem na nią na początku miesiąca pieniądze i robię nią wszędzie zakupy. Za każde wydane 5 zł mam cashback 0,10 gr na konto wizz. Dodatkowo konto WDC, więc za 60 zł rocznie mam dosyć fajne profity. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MitnickMike napisał:

@lad namiar na jakiegoś fejka? Te grafiki normalnie wrzucam do graphics/kits itd w katalogu steam?

 

Wlączyłem wczoraj FM18 i...nawet raz nie kliknąłem Kontynuuj :roll: To jest tak rozbudowane, że mi ręce opadły. Jakieś piramidki ważności zawodników w zespole, taktyki z "dynamiką" czy jak to się tam zwie, sama rozmowa z prezesem mnie rozjebała na plus, historia klubu do przeczytania... Ogrom zmian względem FM12 tak na mój pierwszy rzut oka :-k

Bez sensu. To już lepiej zagrać u buka.

Na sortitoutsi jest też.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, dziki_ryj_ napisał:
24 minuty temu, Pulek napisał:

w 2 miesiące może być ciężko ;)

Pulek pisales swego czasu, że Kowal dalej ma zainteresowania mocno alkoholowo;)co się obecnie zmieniło? bo Stano mocno zakłamuje rzeczywistość w tym temacie  na twtittku

no właśnie w tej chwili o tym czytałem! :D 

 

ja kontakt z Kowalem mam w sumie od kwietnia, no i z początku rzeczywiście różnie z tym było - przychodził na trening czysty jak łza, ale po treningu dało się wyczuć, że był dopalacz :) ALE! od sierpnia, czyli jak już w sumie zaczęliśmy granie, to Kowal opuścił tylko jeden trening (ten wtorkowy, bo był ze Stanowskim w Barcelonie), no i z tego co wiem to zawsze był full profeska. począwszy od tego, że bierze udział w rozgrzewce, gierkach treningowych itp.. Ogólnie jest u niego fajne zacięcie, żeby coś tam jeszcze pokopać w Serie B.

 

dla mnie mega pozytywna zaskoczka :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Az ja złapałem chęć na tego FM-a 18. Muszę już zamawiać tego laptopa. Wisłą Kraków bym zaczął grać. Taki średniak to akurat powinien być dobry do nauki. Będzie można obczaic taktyki do lepszych i gorszych drużyn. w jakims updacie zimowym moze Carlitosa dobrego zrobili?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Dziś pierwsza „delegacja” z nowej firmy - szkolenie w Gdańsku. Szkoda tylko że nie uda mi się tego połączyć ze spotkaniem z trójmiejską częścią #CMFFamily ? Tak, Bereś, Szramek i Laki zaproponowali mi, sam się dziwię ?

Zapraszamy, na pewno wieczorem szkoleń nie prowadzą ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

@Pulek a pieniądze z wesela na co przejebaliście już, że na głupiego laptoka Cię nie stać? ;)

wiem, że to może być nieco szalone, ale te rzeczy z kopert o których mówisz pojszły na oszczędności rodzinne ;) ciężko byłoby mi przed żono uzasadnić zakup laptoka z rodzinnej górki finansowej :( no i ja wciąż powtarzam - to dość niezaplanowany wydatek, może nawet trochę niepotrzebny, więc cóż, muszę go sobie uzasadnić, a już na pewno na niego w jakiś inny sposób zarobić. nie sposób po prostu wyciągnąć kartę w x-komie i za niego zapłacić :D tak już robiłem za dużo razy. tym razem mam plan, tylko go wdrożyć w życie muszę!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...