Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa FM i jego treningi przedmeczowe. Grałem z Cagliari więc stwierdziłem a niech się moi skupią na treningu defensywnych SFG.... Przegrałem 1:2 po dośrodkowaniu z wolnego, po faulu w polu karnym po wolnym a dodatkowo przeciwnik trafił jeszcze w słupek po rogu. No po chuju Panie FM po chuju!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

Kurwa FM i jego treningi przedmeczowe. Grałem z Cagliari więc stwierdziłem a niech się moi skupią na treningu defensywnych SFG.... Przegrałem 1:2 po dośrodkowaniu z wolnego, po faulu w polu karnym po wolnym a dodatkowo przeciwnik trafił jeszcze w słupek po rogu. No po chuju Panie FM po chuju!

To daje tylko nieznaczny boost w czasie meczu, a nie eliminuje całkowicie zagrożenie.

 

Everton też pewnie ćwiczy stałe fragmenty na treningach, bo Silva o tym mówił, a ciągle dostają gole po rożnych.

Ja już czekam na FM19. Pierwsza kariera to będzie full kontratak, już mam nawet parę słów napisanych na ten temat na kąpie :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

To daje tylko nieznaczny boost w czasie meczu, a nie eliminuje całkowicie zagrożenie.

 

Everton też pewnie ćwiczy stałe fragmenty na treningach, bo Silva o tym mówił, a ciągle dostają gole po rożnych.

Ja już czekam na FM19. Pierwsza kariera to będzie full kontratak, już mam nawet parę słów napisanych na ten temat na kąpie :D 

 

No tak, ale do tej pory po stałych fragmentach straciłem może z 3-4 bramki :roll: Tym większy smutek i żal w serduszku.

 

Ja tylko i wyłącznie kontra :D Nie potrafię grać inaczej :( 

Swoją drogą w 17 wkurwiają mnie straszliwie kartki. Statystyka przewinień 5-10 z czego ja 4 kartki a przeciwnik 1 :| I to ja gram na kontry 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Reaperciężko to nazwać na mieście, bo w zasadzie wychodzę z domu i idę kilkadziescia metrów ;), a w rezerwie mam jeszcze 3 inne miejsca obok.

 

I nawet nie niedziela, zawsze weekendy i wszystkie wolne dni jem śniadania na zewnątrz (moja żona na przykład codziennie, urok pracy zdalnej). Prawdę powiedziawszy jakies glowniejsze dania później też. Bardzo rzadko już jem coś przygotowanego przez siebie/nas (nie licząc jakichś prostych posiłków robionych do pracy). Może z raz na dwa tygodnie :-k

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krzysfiol napisał:

Patrząc na to, jak zapchane są bary w Pampelunie w godzinach porannych, to wydaje mi się, że tutaj nikt nie je śniadania w domu ;) 

Otóż to, dlatego chodzę minimum po dwunastej :D

8 minut temu, jmk napisał:

Finansowo się Wam to opłaca?

Czy na wszytko trzeba patrzeć przez pryzmat finansów? Życie to też proste przyjemności :)

 

Za mój zestaw na zdjęciu (kawa americano, kanapka na ciepło z bekonem i serem, donut i gazowana woda mineralna) place 5 euro z kawałkiem. Nie jest to duże obciążenie dla budżetu :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...