Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej musisz kleić co i jak, niż mieć mocno rozbudowane skille. Coś w stylu: różnica między multi-tenant a single-tenant, etc.

 

Jak chcesz, to Ci mogę podrzucić linka do rekrutacji, żebyś sobie zobaczył. Praca Wrocek (pewnie na początku, żeby ogarnąć) plus zdalnie :)

Odnośnik do komentarza

Kurde cały weekend walczyłem, żeby w poniedziałek pójść do pracy, bo mieliśmy mieć spotkanie z klientem od strony, prawie gotowa, ogólnie jest zadowolony, ale ma kilka uwag, a że strone od a do z robię ją to bardzo chciałem być na spotkaniu, żebym że szpitala mógł ją dokończyć. Nawet byłem w sobotę na świątecznej opiece po pomoc, nalykalem się tej chemii i było trochę lepiej. Siedziałem jak trup w robocie i przed 14 zadzwonił, że dziś nie przyjdzie :|

Dobrze, że mam już tylko skurcze brzucha, ale dziś mnie zaatakowały trzy zimna na ustach :| Cała gębą w aftach jakichś :p No nic jadę właśnie do Gdańska zaraz przesiadka na autobus...

A było prawie ideolo, sam w przedziale, chociaż bez gniazdek ;)

Odnośnik do komentarza

A ja okazało się, że nie będę potrzebował plugina z zapisami, więc bez problemu poszły negocjacje w sprawie strony i dzisiaj muszę po robocie zrobić projekt. 

Dodatkowo udało się ogarnąć problem spłaty więc git i mam miesiąc spokoju.

A i okazało się, że dostałem pracę na stanowisko juniora. 2 rozmowy po angielsku :o Oczywiście nie idealne i miałem zawiechy, ale dostałem. Jednak musiałem odmówić, bo zaproponowali gorszą kasę niż mam obecnie a na to nie mogę sobie pozwolić. 

 

Dzień dobry

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Kierownik z pracy pojechał w sobotę na urlop i od razu w pracy sajgon. Chyba jednak wolę gdy on jest na miejscu i ogarnia te dziwne tematyemoji6.png

Mój kierownik siedzi w zupełni innej dzielnicy i widział mnie trzy razy odkąd przelazłem pod jego szefostwo.

Jest miło tak :)

 

Dobry wtorek.

Uwaga dziś na dwie wieże ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, stefan1984 napisał:

Przegląd internetów, patrzę sobie w "Piłkę Nozną" a tam że jakiś piłkarz zginął w wypadku bo stracił panowanie nad kierownicą. Chyba poprawnie, ale nie powinno być, że nad samochodem? (To bardzo ważne dla mnie) :keke:

Najpierw nad kierownicą, a potem nad samochodem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
15 godzin temu, Kaczy napisał:

:icek: FMstory - spadł poziom bazy szkoleniowej, nowy preze skąpiec i ma wyjebane w moje prośby, więc pierwszy raz skorzystałem z opcji przeciek do prasy i wpada jakiś mejwen i pyta o tę sytuację, a ja na to, że chyba prezes ma inne cele niż ja, a mi zależy na dobru klubu, no i paczę a tu news, ze baza bedzie rozbudowana xD

Takie cuda się w FM18 dziejo? Człowiek się zatrzymał na FM06...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

A ja okazało się, że nie będę potrzebował plugina z zapisami, więc bez problemu poszły negocjacje w sprawie strony i dzisiaj muszę po robocie zrobić projekt. 

Dodatkowo udało się ogarnąć problem spłaty więc git i mam miesiąc spokoju.

A i okazało się, że dostałem pracę na stanowisko juniora. 2 rozmowy po angielsku :o Oczywiście nie idealne i miałem zawiechy, ale dostałem. Jednak musiałem odmówić, bo zaproponowali gorszą kasę niż mam obecnie a na to nie mogę sobie pozwolić. 

 

Dzień dobry

 

 

Z tą gorszą kasą to kwestia, na ile rozwojowa firma. Ja już tak 2x robiłem, że miałem powiedzmy 3k w jakiejś firmie, ale tam to już trochę ściana i lepiej było zmienić robotę i dostawać np. 2k, bo po roku robiło się 3k, a po 2 latach 4k i z dalszymi perspektywami.

 

Zloty jednak uczą dobrych nawyków! Jak Pan @me_who zaczął z tą wodą i cytrynami, tak i ja dzisiaj do redakcji taki zestawik - taka odmiana od herbatki (bo kawy nie piję). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...