Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Koszty życia, wg raportu KRD "Koszty życia Polaków" wzrosły od 2015 roku o ponad 60% (z 976zł do 1572zł). To złoty okres rządów PiS. @Jahu jako ich gorący orędownik, powiedz mi jeszcze raz, jak bardzo lepiej żyje Ci się w kraju, w którym, w niewielkim odstępie czasowym, postepuje tak niebotyczny skok kosztów życia? Tylko nie zaczynaj wypowiedzi od "Bo PO".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tylko dochody chyba też rosną. Ludzie tego nie widzą, serio - wiem, że to dowód anegdotyczny, ale sporo ludzi cieszy się np. z podwyżki minimalnej, waloryzacji itp. ale nie bierze pod uwagę właśnie wzrostu cen i wydają też przez to... więcej. Albo jadą na drugi koniec miasta, bo cukier tańszy kilka groszy :keke: A czas, paliwo? Ehm.

 

To by się zgadzało, moje stale opłaty miesięczne to gdzieś 1500 zł właśnie.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, T-m napisał:

Koszty życia, wg raportu KRD "Koszty życia Polaków" wzrosły od 2015 roku o ponad 60% (z 976zł do 1572zł). To złoty okres rządów PiS. @Jahu jako ich gorący orędownik, powiedz mi jeszcze raz, jak bardzo lepiej żyje Ci się w kraju, w którym, w niewielkim odstępie czasowym, postepuje tak niebotyczny skok kosztów życia? Tylko nie zaczynaj wypowiedzi od "Bo PO".

Jeszcze mi zawsze brakuje w takich zestawieniach drugiego przedziału, typu 2012-2015, bo ja mam wrażenie, że ogólnie tendencja jest zwyżkowa, pytanie jak to się procentowo rozkłada, a dodając kolejny przedział, gdzie na przykład % jest dużo mniejszy, wytrąca się argument takiego Jaha: Bo PO :) Pytanie czy tak jest? :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Misiek napisał:

Jeszcze mi zawsze brakuje w takich zestawieniach drugiego przedziału, typu 2012-2015, bo ja mam wrażenie, że ogólnie tendencja jest zwyżkowa, pytanie jak to się procentowo rozkłada, a dodając kolejny przedział, gdzie na przykład % jest dużo mniejszy, wytrąca się argument takiego Jaha: Bo PO :) Pytanie czy tak jest? :)

 

Tylko argumentem PiS przed wyborami było, że WSZYSTKO jest drogie i ło mój Boże ruina ;) Po co dawać argument ZA PEŁO też drożało :roll: 

Odnośnik do komentarza
Muszę zmienić numer telefonu (a raczej przestać korzystać ze służbowego) i planuje zabrać jakiś numer na kartę, którego nie muszę co miesiąc doładowywać żeby mi środki nie przepadały i inne takie głupoty. Ktoś może coś polecić? 
Ja mam Play. Doładowanie przedłuża ważność konta o 50 dni do tego pakiet za 25 zl/mies z no limit rozmowy, SMS, 10 GB internetu.

Mają też jakaś ofertę, że środki są bezterminowe ale wtedy drożej wychodzi jak ktoś dużo dzwoni.
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...