Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

111 tys ofiar śmiertelnych (w tym 24 moich żołnierzy) ale Ziemia uratowana. :jupi:  Co prawda w ostatniej misji musiałem popełnić zbiorowe samobójstwo, albo dać się pożreć reaperom (była szansa na uratowanie się, ale nie wypełniłem misji pobocznej, stawiając wszystko na główny cel), ale ogólnie sukces.

 

Mowa oczywiście o Xenonauts, którą wreszcie skończyłem. Cudnie się grało, może się pokuszę o jakieś podsumowanie jutro :-k 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gabe napisał:

111 tys ofiar śmiertelnych (w tym 24 moich żołnierzy) ale Ziemia uratowana. :jupi:  Co prawda w ostatniej misji musiałem popełnić zbiorowe samobójstwo, albo dać się pożreć reaperom (była szansa na uratowanie się, ale nie wypełniłem misji pobocznej, stawiając wszystko na główny cel), ale ogólnie sukces.

Reapery to ta rodzina Wróblewskich co ostatnio @Reaper linkował?

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, T-m napisał:

Swoją drogą @Scorpio a) nie masz jakiejś karty graficznej do opchnięcia? :keke:  b) który ty masz #klatki schodowej? :-k

A) nie, 1060 jeszcze daje radę uciagnac PUBGa więc nowej nie szukam ;) Zapytaj Micha - moze jemu sie jakas stara spalila ;) Ale gdybyś chciał zostać przy starej architekturze to mam dobre mobo na sprzedaż. B) 61A, a co?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, kolek23 napisał:

 

Maksymalnie blokowali 800€, więcej nie widziałem w "karierze" :) Jaka firma i kraj?

Hiszpania (Andaluzja), Goldcar

 

wszystko zalezy od wariantu jaki wybierzesz; generalnie im mniej placisz za wypozyczenie, tym wieksza jest kaucja

pierwszym pomyslem bylo wynajecie auta z kaucja 200 eur, ale wtedy koszt wynajmu rosl do 850zl; praktycznie dwa razy tyle

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Fenomen said:

Hiszpania (Andaluzja), Goldcar

 

wszystko zalezy od wariantu jaki wybierzesz; generalnie im mniej placisz za wypozyczenie, tym wieksza jest kaucja

pierwszym pomyslem bylo wynajecie auta z kaucja 200 eur, ale wtedy koszt wynajmu rosl do 850zl; praktycznie dwa razy tyle

 

czolem!

 

A to się nie wypowiem, Goldcar'a nigdy nie miałem.

 

Firmy zazwyczaj mają standardową stawke. Hertz 200€, Europcar 200€, Avis - paliwo, Sixt - koszt najmu, AutoEurope (sicily by car) 800€ :) ofc to się może różnić w zależności od kraju, ale np Hertz kasował mnie po 200 we Włoszech i Francji :) 

Odnośnik do komentarza

@kolek23

 

tak, ale jak szukam auta przez rentalcars i posortuje wg ceny wynajmu to Hertz jest gdzies tam pod koniec stawki wlasnie ;)

teraz sprawdzilem, ze moglbym miec najtansze auto z Hertza za 494zl, do tego ubezpieczenie 322zl, wiec razem wychodzi 816 zl ;) faktycznie wtedy mam kaucji tylko 200 eur, ale pytanie, co sie bardziej oplaca - zablokowac na karcie 200 eur i zaplacic 800 zl, czy zablokowac 1400 eur i zaplacic 450 zl :) wiadomo ze to trzeba sobie policzyc pod katem tego ile mamy oszczednosci na karcie - to mocno indywidualna sprawa

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kolek23 napisał:

@Fenomen

 

Jak dla mnie to Ty rób co chcesz :P

 

W życiu sam nie wynajmowałem auta, więc nawet nie miałem pojęcia, że możesz sobie tak sprawdzić z domu ile te ubezpieczenia i kaucje :D

przy wypozyczaniu z rentalcars koszt ubezpieczenia jest pokazany jako stawka dniowa :P zeby nie wydawalo sie zbyt duzo :P

ale zeby sprawdzic kaucje, to juz trzeba kliknac w additional information, bo na glownym ekranie tej informacji nie ma

no i ludzie tak czesto wynajmuja auta - patrza na najtansze, a potem jest zonk, jak trzeba zablokowac na karcie ponad 1000 eur :P

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...