Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Ingenting napisał:
7 godzin temu, me_who napisał:
Nie chodzi mi o samą nazwę, ale o to, że nie są FC Internacional Miami tylko Club Internacional de Futbol
A Montreal też podpada pod inną kategorię trochę emoji6.png

Wiem, ale chciałem się powymądrzać

Gacek przeloguj się

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Meler napisał:

Może zabrzamiło to bufoniasto ale miałem na myśli, że serio ciągle boksuje powyżej swojej wagi i jest to ciężkie dla mnie :) 

 

Meler, a nie przeszło Ci przez głowę, że może po prostu jesteś bardzo dobry w tym co robisz? :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, schizzm napisał:

Nie wiem, nie śledzę projektu. Nie pomogę :(

 

Kurwa mać, co jest, z zeszłego miesiąca też mi się plus nie dodal, a dodawałem :/

 

No to jest jakiś żart, nie dodal mi się żaden tytuł z czerwca, lipca i sierpnia ;(

Jak nie dodał? Gdzie? Do biblioteki? 

 

Jak ściągałeś to może spróbuj wejść w grę w storze - powinno być tam zaznaczone, że masz ją w bibliotece.

Odnośnik do komentarza

Hm, usunąłem posta, chyba jednak za dużo pisania na publicznym forum o sytuacji w pracy :-k Tak w skrócie - mam nowego szefa i jest super, w końcu czuję się doceniany w pracy, aż chce mi się płakać :) Jestem na urlopie, ale nie wyłączyłem maila i właśnie dostałem od niego maila z pochwałą, za coś, co spodziewałem się, że w ogóle oleje :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

Hm, usunąłem posta, chyba jednak za dużo pisania na publicznym forum o sytuacji w pracy :-k Tak w skrócie - mam nowego szefa i jest super, w końcu czuję się doceniany w pracy, aż chce mi się płakać :) Jestem na urlopie, ale nie wyłączyłem maila i właśnie dostałem od niego maila z pochwałą, za coś, co spodziewałem się, że w ogóle oleje :) 

 

My w biurze na jednym z pięter mamy nawet tablicę/ścianę, na której można napisać jakąś pochwałę dla drugiej osoby :D #takmocnokorpo

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...