Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, SZk napisał:

Czy ktos jeszcze czeka na relacje flinta w KZS?

Nope, never cared for it.

 

Typowy syndrom geja-przyjaciela, a reakcja Flinta na poziomie mnie z 1 liceum. Albo wydoroślałem, albo jestem od 10 lat w związku i takie problemy wydają mi się dziwne :-k 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Brudinho napisał:

Ja muszę przestać marnować czas na grę w cs-a. Czasem mam takiego wkurwa, że nie mogę zasnąć jeszcze przez 2-3 godziny :keke: Żadna gra mnie tak nie wkurwia jak cs :D 

 

zacznij grać w to MM i zatesknisz za CS'em

 

10 godzin temu, Misiek napisał:

kurde ja ma ochotę zagrać w jakąś strategię zajebistą... albo w stylu Total War albo w stylu Civ (ale civ VI jeszcze chyba dalej za droga) albo w jakiegoś RTSa w stylu Command & Conquer :-k 

 

Próbowałem Banished ale grając w samouczek jakoś nie wciągnęło...

Kupiłem Blitzkrieg 3 albo Sudden Strike 4 i nawet nie odfoliowałem i właśnie już nawet nie pamiętam, którą grę kupiłem :D 

 

I teraz się zastanawiam nad kupnem Steel Division: Normandy 44 albo Ancestors Legacy albo właśnie tego Thrones of Britannia :-k 

 

Jak żyć?

 

jak ten SS4? też sporo o nim myslałem, 1 i 2 były miodne, 3 straszne gunwo

 

4 godziny temu, Kowalinho napisał:

FIRE Mod 2018 wydany :jupi:

nawet nie otwieram ;)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...