Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, me_who napisał:

Nie chce psuć zabawy, ale bardzo nieładnie z Waszej strony robić sobie ciagle drwiny z Keitha. Koleś się uzewnętrznił, to został przeczołgany w KZS, a teraz śmieszki heheszki z dalszego ciągu. Rozumiem koleżeńskie żarty czy jakieś docinki, ale wszystko ma swoje granice imo i co za dużo to niezdrowo.

 

Jakby nie został przeczołgany, to pewnie by siedział i płakał w kąciku za Peszkiem, a tak zrobił coś dla siebie :-k

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Misiek said:

Keith kurwa, Adi ukłuł chyba Ciebie, bo zachowujesz się jak baba ;) 

 

Oj nie pierdol, chłopak się cieszy, miał zajebisty dzień i nie chce żeby mu go ktoś spierdolił, ja rozumiem. Niemniej jednak sporo osób zainwestowała sporo uwagi w całą akcję, więc wiadomo, przydałyby się fotki, albo opowieść chociaż :eusa_drool:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, T-m napisał:

 

Jakby nie został przeczołgany, to pewnie by siedział i płakał w kąciku za Peszkiem, a tak zrobił coś dla siebie :-k

Jeżeli w zamian pomogło, to czasem warto być chujem :> 

Także graty!

 

5 minut temu, Misiek napisał:

Ależ to mi wtedy zrobiło dzień, dzięki Pan Vami :D 

Weź tłumacz koleżance w pracy, że nie rechoczesz z jej "problemików" życiowych, a z obrazka Adolfika ^^

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Keith Flint napisał:

za długo robiłem za naczelne dziwadło forum, żeby teraz moja reputacja sie za mną nie ciagnęła, rozumiem.

 

Keith, nie robiłeś za naczelne dziwadło, tylko robiłeś z siebie naczelne dziwadło świata. To znacząca różnica. Nie zrozum mnie źle, bo akurat ja się cieszę, że popchnąłeś temat (jak by się nie skończył i co by się nie wydarzyło), ale nikt by z Ciebie nie zrobil sieroty, gdybyś sam jej z siebie nie robił i nie dawał ludziom broni do strzelania do siebie. 

 

Sum: Ciesz się swoim szczęściem, oby jak najdłużej. 

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Keith Flint napisał:

a milusich osobników tutaj jebać prądem, opamietajcie się czasem ludzie.

I @Reaper sprawdz czy nie doszedł przelew na forumka, bo chce pzyjaciela miec.

Daję Ci w ciemno, niech dobra atmosfera z wczoraj trwa :)

 

i kajam się jeśli nie ma geja-przyjaciela, na pohybel Adiemu!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...