Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lad napisał:

KURWA. Czy w tym kraju tak się wszystkim dobrze powodzi, że nie trzeba pracować? Godzina 11:30, poniedziałek, Lidl, kolejka W CHUJ. 

 

Nie wiem jak tam u Was na Pomorzu Tylnim, ale w Chodzieży w poniedziałki do Lidla rzucają nowy towar i legendy krążą o kolejkach które przed wejściem tworzą się pół godziny przed otwarciem :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

 

Nie wiem jak tam u Was na Pomorzu Tylnim, ale w Chodzieży w poniedziałki do Lidla rzucają nowy towar i legendy krążą o kolejkach które przed wejściem tworzą się pół godziny przed otwarciem :)

No dobra, ale kolejki o 7 czy 8 rano to jednak co innego niż kolejki o 1130, na te pierwsze nawet pracując potrafiłem się załapać przy okazji kupowania strawy do pracy. Faktycznie, jeśli rzucano coś z galanterii skórzanej czy zblizaly się jakieś święta, to był obłęd w sklepie. 

Same kolejki o tej porze to efekt 500+ :keke:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gacek napisał:

No dobra, ale kolejki o 7 czy 8 rano to jednak co innego niż kolejki o 1130, na te pierwsze nawet pracując potrafiłem się załapać przy okazji kupowania strawy do pracy. Faktycznie, jeśli rzucano coś z galanterii skórzanej czy zblizaly się jakieś święta, to był obłęd w sklepie. 

Same kolejki o tej porze to efekt 500+ :keke:

 

Akurat te kolejki to już w peowskim zaborze się tworzyły :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...