Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek pisałem, że zainstalowałem Yakuzę 0, ale pewnie nie zagram, bo jak siądę do Enter the Gungeon to koniec.

 

No i siadłem do Enter the Gungeon... 

 

Jakiś czas temu pisałem, że w 17 runie udało mi się dotrzeć do etapu finałowego, gdzie trzeba zabić przeszłość, posiadając już wykuty specjalny pocisk. To teraz update.

W 54 runie PRZESZEDŁEM GRĘ POSTACIĄ PILOTA :D:D:D:D  :D  W KOŃCU!

 

 

 


4S88LKQ.png
 

 

 

Ale po kolei.

 

W czasie tych kolejnych 37 runów doszedłem do finałowego bossa lochów jeszcze 5 razy. Pokonałem go 2 razy, więc miałem dwie kolejne szanse, żeby zabić przeszłość. Za drugim razem się udało :). Run numer 54 choć zaczął się dramatycznie źle (ciężko zrobić gorzej pierwszy loch), tak potem oddał z nawiązką - dodatkowe serduszka, i tona zajebistych broni (pęk róźdżek <3 i wyrzutnia strzelająca rakietami z pszczołami <3). Finałowa walka z bossem w przeszłosci zaczęła się dobrze, do połowy jego energii nie straciłem żadnego serduszka (ma się standardowe 3), potem coś się poknociło i skończyłem z połówką ostatniego na wielkich nerwach ;) 

 

W międzyczasie w jednej z rozgrywek udało mi się odblokować jedną z ukrytych postaci (Robot), dostarczając przez całą grę telewizor do kuźni (w niektórych momentach kosztowało to dużo nerwów, szczególnie jak trzeba było nim rzucać przez przepaści), a teraz jestem w trakcie zwrotu ręki  do robota-sklepikarza, no i kolejne 4 postacie czekają na zabicie przeszłości ;). Jeszcze dużo roboty przede mną.

 

Mówiłem już, że kocham tę grę? ;) 

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza

Ludzie, co tu się dzieje :D

 

4 runy później wykonane Marinesem i... nim też przeszedłem :D 



Qg4L8sN.png

 

Trzy pierwsze runy dość słabe, a ostatni perfekcja plus doskonały, choć skromny, loot! (skrzydłowy, który lata wokół nas, zżera pociski i strzela rakietami, świnka, która daje dodatkowe życie ;), pomarańcza odnawiająca całe zdrowie i dająca dodatkowe serduszko i "dziwne jajko", które też odnowiło zdrowie. Jeszce miałem kupę farta na koniec, bo wyrzuciło mi znowu... stingerra (bazooka z pszczołami) na ostatniego bossa :D (wsparty genialną bronią na bossów "kur3k", chyba moja ulubiona giwera w całej grze)).

 

To jeszcze 3 postacie i jedna czeka na odblokowanie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...