Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jeszcze dwie osoby, bo kupiły przede mną w kasie :kekeke: 

 

A propos kas, miałem problem z ich zlokalizowaniem. Okazało się, że okienka strzelnicze w tym bunkrze, to stadionowa kasa - ledwo głowę sprzedającej Pani tam widziałem :D 

 

A 9 września mam zamiar zwiększyć "głębię" i idę na 5 ligę ;) (mój lokalny zespół na dzielni inauguruje rozgrywki na poziomie Primera Catalana :))

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A to dziś koło mnie, tuż przy DK50, po drodze do moich rodziców, akurat jak jechaliśmy obok rowerami:

 

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pojemniki-z-rozpuszczalnikiem-brw-ogniu-dzialala-grupa-chemiczna,268894.html

 

Znów pewnie przechowywanie śmieci w chmurze. Ciekawi mnie tylko kto pozwolił przechowywać niebezpieczne i przede wszystkim łatwopalne materiały pięć metrów od lasu :roll:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Dzbaństwo poziom Milan. Mieć Andre Silve ale grać Kalinicem bo trzeba usprawiedliwić bezsensowny transfer. Pozbyc się Andre Silvy. Andre Silva hattrick w debiucie w Sevilli </3 Weź znajdz człowieku siłe na ten klub :/ 

I Ty śmiesz na to narzekać na forum, na którym znaczna część kibicuje Legii :roll:

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak w Milanie zastosowałem motyw prowadzenia składu przy użyciu dyrektora sportowego. Czyli zlecam mu kogo ma kupić, zlecam kogo ma przedłużyć itp a zajmuje sie tylko grą. Ale kurwa nie wiem czy jest jakiekolwiek AI głupsze niz to FM. Zleciłem przedłużenie kontraktu Calhanoglu. Koleś zajebisty, wart 15 mln funtów...dostał nowy kontrakt z klauzulą 20,5 mln funtów :rotfl: Gwałt na psychice, bo jakoś nie widzę żeby inne kluby miały zawodników z małymi klauzulami....Mam nadzieję, że nie robiłem save po zleceniu podpisania kontraktu bo się wkurwie. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...