Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gacek napisał:

Do Twojej moralności już wracać nie będę, bo to zbyt łatwa, acz i w sumie smutna, szpila do wbicia przy Twojej profesji, ale do powyższego krótko tak:

Słownik języka polskiego nie zna wielu łagodnych słów na określenie ludzi stosujących podwójne miary standardy. Ani nie mam szerokiego pola do popisu przy szukaniu synonimów dla hipokryzji, ani nie mam specjalnie na to ochoty.

Jak pisałem - zrozumiałbym te decyzje, gdyby wcześniej nie było wolnej amerykanki w przypieprzaniu się do cudzej prywatności. Może w przyszłości dojdę do wniosku, że ta sprawa to był pierwszy sygnał zmiany podejścia i wtedy będzie mi to pasowało. Na ten moment to wyjątek od reguły, stąd zarzut hipokryzji. 

163710740.jpg

  • Lubię! 4
  • Haha 3
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Wszystko co miałem do napisania hipokrytom prezentującym taka postawę jak Ty, napisałem w poście który cytowales. Nie ma sensu się powtarzać. 

 

powiem Ci, że na zlocie jak standardowo gadka zeszła na Ciebie i inne osobliwości forumka popełniłem błąd mówiąc, że w mojej ocenie znormalniałeś i nabrałeś oleju w głowie. cofam wszystko co powiedziałem. nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. 

 

 

1 godzinę temu, Meler napisał:

Tylko straszny koniunkturalista i zakompleksiony debil mógłby napisać takiego posta jak tamten który cytował @klinsmann

 

 

:kekeke:

szkoda sobie strzępić klawiatury...

 

 

1 godzinę temu, krzysfiol napisał:

Poza tym, już na koniec, zupełnie nie rozumiem dlaczego oskarżasz MT Gacek, przecież my nic nie cenzurujemy, nie wnikamy. Gdyby poszkodowani chcieli rozwiązać to publicznie, zrobiliby to, a że nie chcieli, to ich sprawa.

Poza tym wydaje mi się, że zbyt łatwo używasz dużych słów, aby negatywnie ocenić swoich adwersarzy :)

 

 

 

Godzinę temu, Gacek napisał:

Do Twojej moralności już wracać nie będę, bo to zbyt łatwa, acz i w sumie smutna, szpila do wbicia przy Twojej profesji, ale do powyższego krótko tak:

Słownik języka polskiego nie zna wielu łagodnych słów na określenie ludzi stosujących podwójne miary standardy. Ani nie mam szerokiego pola do popisu przy szukaniu synonimów dla hipokryzji, ani nie mam specjalnie na to ochoty.

Jak pisałem - zrozumiałbym te decyzje, gdyby wcześniej nie było wolnej amerykanki w przypieprzaniu się do cudzej prywatności. Może w przyszłości dojdę do wniosku, że ta sprawa to był pierwszy sygnał zmiany podejścia i wtedy będzie mi to pasowało. Na ten moment to wyjątek od reguły, stąd zarzut hipokryzji. 

 

jaki wyjątek :D człowieku, żyjesz w świecie, w którym widzisz maksymalnie czubek własnego nosa lub swojej domniemanej dziewczyny. jeżeli dzielisz się swoją prywatnością, to bądź gotowy do takiej sytuacji, że ktoś się do niej przypierdoli - jak to mawiał Timon: "to tylko internet" - jeżeli teraz skamlesz i płaczesz, że ktoś nie pozwala Ci oglądać igrzysk bo chroni swoją i cudzą prywatność osób, które się wzajemnie znają i nie potrafisz tego uszanować, przypierdalasz się bezpodstawnie do MT wykopując jakieś gunwo z archeo snując jakieś smęty no to jesteś strasznie ograniczonym człowiekiem w mojej opinii. przykro mi się robi jak widzę co piszesz, jeżeli sytuacja, która Cie nie dotyczy generuje u Ciebie takie emocje to pozostaje ci tylko współczuć. 

 

 

7 minut temu, ajerkoniak napisał:

To coś jak turbocola?

 

turbocolę to Ty szanuj... 

 

5 minut temu, beeres napisał:

 

Turbocola jest tylko jedna.

 

Chyba że Smętek zrobi 5 butelek. To wtedy jest 5.

 

Szramek  beeres ma rację, polać mu! 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Do Twojej moralności już wracać nie będę, bo to zbyt łatwa, acz i w sumie smutna, szpila do wbicia przy Twojej profesji, ale do powyższego krótko tak:

Słownik języka polskiego nie zna wielu łagodnych słów na określenie ludzi stosujących podwójne miary standardy. Ani nie mam szerokiego pola do popisu przy szukaniu synonimów dla hipokryzji, ani nie mam specjalnie na to ochoty.

Jak pisałem - zrozumiałbym te decyzje, gdyby wcześniej nie było wolnej amerykanki w przypieprzaniu się do cudzej prywatności. Może w przyszłości dojdę do wniosku, że ta sprawa to był pierwszy sygnał zmiany podejścia i wtedy będzie mi to pasowało. Na ten moment to wyjątek od reguły, stąd zarzut hipokryzji. 

Hipokryzją jest siedzenie tutaj, gdy musisz patrzeć na te obrzydliwe podwójne standardy. Dla Twojego własnego spokoju sumienia Gacku, może czas odejść? ;) 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pora na pożegnanie z LM, czyli dwa mecze Manchester United. Moje dążenie do "kompaktowego", 25 osobowego składu odbija się czkawką, bo jest 6 kontuzji i co teras? :( 

Btw, do Szkocji wraca powoli rywalizacj. W sezonie (na 27 meczów) zremisowałem dwa, przegrałem raz, ale zaraz (no, 9 punktów) za plecami mam Rangersów. Dotychczas 10+ przewagi miałem przed Bożym Narodzeniem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Do Twojej moralności już wracać nie będę, bo to zbyt łatwa, acz i w sumie smutna, szpila do wbicia przy Twojej profesji, ale do powyższego krótko tak:

Słownik języka polskiego nie zna wielu łagodnych słów na określenie ludzi stosujących podwójne miary standardy. Ani nie mam szerokiego pola do popisu przy szukaniu synonimów dla hipokryzji, ani nie mam specjalnie na to ochoty.

Jak pisałem - zrozumiałbym te decyzje, gdyby wcześniej nie było wolnej amerykanki w przypieprzaniu się do cudzej prywatności. Może w przyszłości dojdę do wniosku, że ta sprawa to był pierwszy sygnał zmiany podejścia i wtedy będzie mi to pasowało. Na ten moment to wyjątek od reguły, stąd zarzut hipokryzji. 

Spoko, po wyborach będą siedzieć. Można też to zgłosić do Trybunału Praw Człowieka i zrobią porządek z tym totalitarnym betonem! 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Hipokryzją jest siedzenie tutaj, gdy musisz patrzeć na te obrzydliwe podwójne standardy. Dla Twojego własnego spokoju sumienia Gacku, może czas odejść? ;) 

Nie popieram Gacka i uważam, że zdecydowanie przesadza, ale jednak moim zdaniem ta wypowiedź też trochę śmierdzi Iconem. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...