Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

Weekend na działeczce był miły. Byłby super, gdyby nie lekkie zalatywania smrodku truchła sarny przez dróżkę :P Ale tylko w piątek i lekko. Sąsiedzi mieli bardziej przejebane.

Pogoda w miarę- w sobotę popadało do wczesnego popołudnia, można było poczytać spokojnie. Później już ładnie było.

Odnośnik do komentarza

Wyschło mi źródełko do TOP14, TheLiveRugby ;( 

Il est formellement interdit de poster des liens streaming sur le forum, merci de votre compréhension.

 

Najgorsze jest to, że wszystkie linki w internecie prawdopodobnie pochodziły stamtąd, więc wyschnie i rojadirecta i ATT. Na YT jakiś desperat wrzucił jeden z meczów z pierwszej kolejki z tego weekendu, ale pewnie niedługo mu go zdejmą, a poza tym meczów jest siedem w kolejce, a ten mnie akurat mało interesował.

 

Pozostaną skróty póki co :roll: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

NG4NFYJ.jpg

 

A jak tam wasze posiłki pracownicze :D ? Domowa hałka z hummusem z buraka, za'atarem, burgerem jagnięcym, raitą ogórkową, dymką, liścmi botwinki i grillowana cukinią.

Przynajmniej nie jemy na dworzu ;) a tu jakaś kostka brukowa :P 

Odnośnik do komentarza
Flint to chyba na szkolenie do Katowic wyjechał. Wszyscy mu rady dają, a ten się zmył.



Na steam online :) apropo gierek to odpalilem This War of Mine, jak dawniej, znów pół niedzieli w pizdu. W dodatku w trzydziestym piatym (bądzmy dokładni) dniu źle mi się kliknęło i Pavle, ten co szybko biega, zginął w walce z dwoma bezdomnymi, co spowodowało ogólne załamanie morale reszty i nawet nieustanne chlanie bimbru nie pomaga (ale fajnie chodzą pijani) :) Nie mam jakoś ochoty tego kończyć, choć jestem już blisko, po czterdziestym dniu. Po przejściu gry może można wrócić do feralnego dnia, nie pamięta czasem ktoś?
zapytales potem kolezanek z HRu czy chca zobaczyc ptaszka?

Jutro będzie co opowiadać na pewno, śmiechu będzie co niemiara :)
Odnośnik do komentarza

włączyłem kulki i... Matko, jak ja jestem dumny z mojego Le Havre :serce: to coś niesamowitego, pięknie rozwinięty organizm. chociaż czeka mnie najtrudniejsze okienko transferowe od lat, żeby nieco ustabilizować sprawy wewnątrz drużyny :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

włączyłem kulki i... Matko, jak ja jestem dumny z mojego Le Havre :serce: to coś niesamowitego, pięknie rozwinięty organizm. chociaż czeka mnie najtrudniejsze okienko transferowe od lat, żeby nieco ustabilizować sprawy wewnątrz drużyny :-k 

Duma tatusia, ktory zbudował coś z niczego :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Ja w robocie jem dziś płuca z makaronem.

Wow....  dawno nie widziałem nigdzie! Zazdro.

 

 

A ja oczywiście po powrocie z kajaków wyciągnąłem kleszcza spod pachy. Wszelkiego rodzaju robactwo zawsze do mnie lezie :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...