Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obrońcy takich naklejek twierdzą, że mają one zastosowanie w razie wypadku, ratownicy wiedzą, że w samochodzie może być małe dziecko, a znając dodatkowo jego imię mogą je zawołać.

 

Tyle że nie znam nikogo, kto by naklejał takie rzeczy w tym celu, to raczej madczyna duma, ma deklarować bycie matką (czy też ojcem), tak jak rybka ma deklarować katolika za kierownicą.

 

No i dodatkowo potencjalny porywacz czy włamywacz ma łatwiej, bo zna imię dziecka i może np podejść kiedyś do takiego i powiedzieć: "Cześć Haniu, nie znasz mnie, ale jestem znajomym twojej mamy, jeździ takim czerwonym samochodem..." :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ja rozumiem ciepło, 20-23 stopnie. Ale no nie 34-35 gdzie odczuwalna jest 50

 

Jest kilka razy lepiej niż zimą. Zamiast ubierać cztery warstwy ciuchów zakładasz tylko t-shirt i spodenki i jesteś gotowy.

Do tego Sopot o wiele lepiej wygląda :matrix:

 

Takiej pogody zazdroszczę schizzmowi najbardziej :/

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, beeres napisał:

 

Jest kilka razy lepiej niż zimą. Zamiast ubierać cztery warstwy ciuchów zakładasz tylko t-shirt i spodenki i jesteś gotowy.

Do tego Sopot o wiele lepiej wygląda :matrix:

 

Takiej pogody zazdroszczę schizzmowi najbardziej :/

No dobra, ale dlaczego musimy brać ekstrema - albo zimę z śniegiem po pachy, albo +trylion w cieniu. Ja również nie jestem fanatykiem zimy, dla mnie śnieg to na święta i w góry jak ktoś lubi poszusować, ujemne temperatury niekoniecznie. Ciemno o 15 również. Temperatura za dnia z zakresu 18-25 jest imo optymalna. Dlatego bardzo lubię np. maj, bo wtedy i można lekko się ubrać i jest przyjemnie na zewnątrz i mieszkanie nie mam tak nagrzane (narożne od południa, pozdrawiam :( ).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

(narożne od południa, pozdrawiam :( ).

narożne południowy zachód pozdrawia!

2 minuty temu, MitnickMike napisał:

Michu, ja ostatnio mówiłem to samo. Temperatura rzędu 20-25 i jest ok. 

od kąd nie odbierasz telefonu to nie masz prawa głosu :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A takiego warzywno-owocowego boxa mi przywożą co czwartek. Podobno wszystko organiczne, ale nie do końca kumam jak to się ma do bananów, chyba tutaj zbyt bananowców nie rośnie xD Co nie zmienia faktu, że za cenę pewnie podobną do supermarketowych dostaję produkty lepszej jakości i dostarczone pod drzwi mieszkania. No i zawsze coś nowego dodają np. teraz te żółte to podobno patisony, nie wiem czy kiedykolwiek to jadłem nawet :-k 

gOvY6bBgxB6Vnm57oLAsY1SaSiXm1l.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Patisony bardzo popularne w polszy w zalewie. Ja tam fanem nie jestem, ale nie są złe. Produkt nie musi rosnąć w danym kraju by być organicznym, musi być bez sztucznych nawozów, bez GMO, mało pestycydów, farma musi dbać o dobrostan środowiska jakie tworzy i zero leków/antybiotyków.

Hehe, Polak zagranico to i miskę cebuli od razu zamówił

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

GMO - nadzieja na wyeliminowanie głodu na świecie i dostęp do taniej żywności

Farmy organiczne - biznes nastawiony na młodych, wykształconych z wielkich ośrodków, którym się wydaje, że ratują planetę

 

#takbyło

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...