Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

 

- Czemu tam nie idziecie?

- Bo tam są pijacy

- I co robią?

Piją

:d

Rozszerzę kontekst i skoryguję trochę, bo to był bardzo trafny opis zlotu. Akurat wracałem z wiaty do pokoju, była sobota, godzina chyba 16. Idąc do pokojów, przechodziło się obok restauracji. No i tam akurat było trochę przyjezdnych i stała kobieta i kilkoro dzieci (obstawiam, że to były jakieś dwie rodziny). I kobieta mówi do dzieci:

Kobieta: Teraz pójdziemy tam (wskazując ręką na wiatę i te dwa małe baseny obok)

Dzieci: My nie chcemy

K: Dlaczego?

Dz: Bo tam są pijacy.

K: Jak to?

Dz: No siedzą i piją

;) 

 

Btw. Jeszcze jeden fun fact ze zlotu. W piątkową noc pod wiatą obok nas stołowała się jeszcze jedna grupką, dwie pary kobiet i mężczyzn. Też pili w swoim towarzystwie i co zabawne byli głośniejsi od naszej grupy około ~20 chłopa. Słuchali muzyki, tańczyli, śpiewali a opierdol od opiekuna dzieci z okolicznego budynku szedł na nas ;). Toteż @me_whoużył swojego skilla dyplomacji i poszedł do nich i zaczął coś dyplomatyzować. Tylko on jeden wie, co tam nagadał, ale grupka chwilę później się zwinęła ;). @me_whoujawnisz treść rozmowy? ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ale zajebiście się czuję :D waga już zleciała z 106 kg do 94,6 (3 miesiące i tydzień), po obiekcie dziennie robię 6-10km, do tego piłeczka od 3 tyg po jednym razie tygodniowo i dzisiaj już nie było odprowadzania NIKOGO wzrokiem, tylko podejście, atak na piłkę, szybki powrót na pozycje :D już na stoperze wyrabiam, jeszcze kilka tygodni to może dam radę wrócić na bok obrony i biegać do przodu :jupi: 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

@schizzm powiedziałem im, ze moim zdaniem facet (ten co był dwa razy) nas uciszał, trzeci raz nie przyjdzie tylko wezwie policję. I  byłoby fajnie, jakby wyłączyli muzykę i byli odrobine ciszej, my tez sie postaramy. Bodaj trzy osoby mi przyznały racje, a ta blondyna taka powiedziała, ze ona pierdoli i nie będzie siedzieć cicho i w ogóle jak śmie jej zwracać uwagę, jak sami drzemy ryje. Powiedziałem, ze to nieprawda, bo sie staramy być cicho, na co ktoś albo spadł z ławki albo ja przesunął, tak czy siak robiąc potężny hałas. Pani stwierdziła, żebym jej nie truł głowy, zajął sie swoimi kolegami i ze jej popsułem wieczór i dobranoc.

  • Lubię! 3
  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

To była konieczna reforma, która zniszczyła ostatnie złogi obalonej dyktatury. Ranking Reapera jest jedynie przypadkową czasową koincydencją i nie był wcześniej zaplanowany. 

 

Nie dziwi zresztą, że głos sprzeciwu podniosła osoba, która uciekła z ModTeamu w czasie pełnienia kadencji, w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach.

 

ModTeam niestrudzenie pracuje, aby forum mogło dalej służyć swoim użytkownikom. 

 

Bez_tytu_u.png 

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...