Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Ja spadłem z 13. na 41. Niczym Robert Mateja albo Marcin Bachleda w drugiej serii skoków.

Gorzej. Znacznie gorzej. Będąc kiepskim nawet skoczkiem narciarskim, nie mógłbyś wypaść z czołowej "30" :keke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, szramek napisał:

Największy plus tej pogody to oszczędność na taksówkach, jak jest ciepło można sobie zawsze zrobić spacer zamiast wracać cierpem.

Spacer w takiej temperaturze? Poza klimatyzowany samochód się nie wychylam. Ostatnio tylko dom -> auto z full klimą -> jezioro i powrót.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kamtek napisał:

Gorzej. Znacznie gorzej. Będąc kiepskim nawet skoczkiem narciarskim, nie mógłbyś wypaść z czołowej "30" :keke: 

Ale spadek o 27 miejsc, wiec akurat pasuje.

 

Na pocieszenie powiem Wam, że na Krecie też upał. Idę do basenu, cześć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, szramek napisał:

Najlepszy środek transportu obecnie to oczywiście rower.

 

Zgadzam się.

 

Pod warunkiem, że nie zatrzymujesz się po drodze, a po dotarciu do celu idziesz prosto pod prysznic. Wczoraj sobie zrobiłem po południu zwyczajne 10 km - pięknie wiaterek owiewał twarz, nie czuć było upału, ale po zejściu z roweru momentalnie zaczęło się lać po mnie strumieniami.  A spodenki wyglądały jakbym nie zdążył do lasu :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...