Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jprdl, jak zawsze jak mam jechać za granicę to jakiś Erdogan czy inny śmieszek robi jakieś hurr durr i rykoszetem obrywa złotówka :roll:  Człowiek to chyba powinien mieć po 1000 sztuk każdej waluty na takie sytuacje, żeby później się nie denerwować jak gdzieś sobie jedzie hen w świat.

No chyba, żebym pojechał do Turcji, bo tera na miejscu jest taniej niż tydzień temu :]

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Jprdl, jak zawsze jak mam jechać za granicę to jakiś Erdogan czy inny śmieszek robi jakieś hurr durr i rykoszetem obrywa złotówka :roll:  Człowiek to chyba powinien mieć po 1000 sztuk każdej waluty na takie sytuacje, żeby później się nie denerwować jak gdzieś sobie jedzie hen w świat.

No chyba, żebym pojechał do Turcji, bo tera na miejscu jest taniej niż tydzień temu :]

ja od października zaczynam zarabiać w obcej walucie, także mam nadzieję, że złotówka będzie regularnie szła w dół :matrix:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hidalgoo napisał:
12 minut temu, Makk napisał:

Ja zamawiam na dniach telefon nowy. Został mi wybrany Siajomi Redmi 5A.

I do tego z ali bejsbolówki tanie jak barszcz- łan dolar, łan dolar

posiadam, jest w porządku

Mi tam tel służy do smsów i dzwonienia, także wymagań ni mam. Muszę zmienić, bo mój obecny ma zjebany odczyt baterii i baterię, więc zasadniczo nie wiem ile tej baterii tak na prawdę jest :P

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, me_who napisał:

Jprdl, jak zawsze jak mam jechać za granicę to jakiś Erdogan czy inny śmieszek robi jakieś hurr durr i rykoszetem obrywa złotówka :roll:  Człowiek to chyba powinien mieć po 1000 sztuk każdej waluty na takie sytuacje, żeby później się nie denerwować jak gdzieś sobie jedzie hen w świat.

No chyba, żebym pojechał do Turcji, bo tera na miejscu jest taniej niż tydzień temu :]

w pewnym sensie rozwiazaniem na takie problemy jest revolut

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...