Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minutes ago, krzysfiol said:

Pamiętam, że jak miałem 4-5 lat, to mój starszy brat wmówił mi, że litewski jest najłatwiejszy do nauki, bo wystarczy do rzeczowników polskich dodawać "-as" :D I tak mu wierzyłem kilka lat, dopóki nie obejrzałem jakiegoś dokumentu o Litwie w telewizji :D 

a to kutas

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ernie Souchak napisał:

Nie wiem dlaczego, ale moje dziecko od niedzieli upodobało sobie przyjmowanie płynów z naczyń łudząco podobnych do kieliszków.

Też tak miałem w wieku około 2 lat :D Nawet pomyłka kiedyś z tego wyniknęła na jakichś imieninach na których bylem z rodzicami :keke:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Ernie Souchak napisał:

Nie wiem dlaczego, ale moje dziecko od niedzieli upodobało sobie przyjmowanie płynów z naczyń łudząco podobnych do kieliszków.

 

- Czemu tam nie idziecie?

- Bo tam są pijacy

- I co robią?

Piją

:d

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś chce mnie to oczernić, to prowokacja ;)

 

Albo nie, widzicie mój wkład w rozwój forum? A Gdzie dożywotni przyjaciel? ;)

 

BTW, @Hawkeye:

Cytat


Składniki: koncentrat białek mleka krowiego, emulgator (lecytyna sojowa).
 
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna: 1560kJ/368kcal;
- tłuszcz 1,6g, w tym kwasy nasycone 1,2g; węglowodany 1,2g, w tym cukry 1,2g; błonnik 0g; białko 87,2g;
- sód (Na) 110mg, potas (K) 140mg, chlor (Cl) 80mg, wapn (Ca) 1350mg, fosfor (P) 700mg, magnez (Mg) <=20mg.
 
 
 
 
 

 

Cytat


 
Wartość energetyczna: 380kcal - 1608kJ | 114kcal - 482kJ
Tłuszcze: 2,9g | 0,9 g
W tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,9g | 0,3g
Węglowodany: 17,5g | 5,3g
W tym cukry: 1,5g | 0,5g
Białka: 69,8g | 20,9g
Błonnik: 2,1g | 0,6g
Sól: 1,07g | 0,3g
Skład Preparat w proszku bogaty w białka serwatki, aromatyzowany, substancje słodzące:acesulfam potasowy i sukraloza. Czekoladowy smak. Skład: Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO*) 88%, maltodekstryna, odtłuszczone kakao w proszku, aromat (MLEKO*), substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, sól, substancje słodzące: acesulfam potasowy i sukraloza, emulgatory: lecytyna słonecznikowa. Preparat w proszku bogaty w białka serwatki, aromatyzowany, zawiera substancje słodzące. Smak waniliowy. Skład: Skład: Koncentrat białek serwatki (MLEKO*) 89%, maltodekstryna, aromat (MLEKO*), substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancje słodzące: acesulfam potasowy i sukraloza, emulgatory: lecytyna słonecznikowa. W zakładzie produkcyjnym wykorzystuje się: GLUTEN*, JAJKA*, SIARCZYNY*, SKORUPIAKI*, RYBY*, SELER*, ORZECHY ŁUPINOWE*, SOJĘ* *Alergeny

 

 

Nie ma różnicy 1 a 2?

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Ta... Najlepsze ze ten autobus jeździ już od wieeeelu lat, a Ci się dopiero obidzili :)

https://myfootballmanager.pl/artykul/354/gratyfikacje-finansowe-z-projektu-teraz-polska-1972-86-zostaja-wycofane-nagrody-otrzymajanajgorsi

 

:lol:

 

A ktoś dzisiaj w Maryni @dziki_ryj_ pisał że Mahdi się czegoś nauczył. On przeczekał i jebnął osobny artykuł żeby gości napiętnować :rotfl: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...