Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Fenomen napisał:

te cale rankingi sa troche z czapy, bo posty z HP jak dotad nie byly zliczane (zostalo to przywrocone dopiero chyba wczoraj), ale reputacja z HP normalnie byla doliczana

 

wiec czysto teoretycznie mozna latwo wywalic w kosmos to zestawienie, gdyby miec uzytkownika, ktory pisal tylko w Marynii i dostawal za to plusy, bo przyjmujac za metodyke wyliczania liczbe plusow / liczbe postow, dostalibysmy dzielenie przez zero :P

 

Dodatkowo biorąc pod uwagę, że do swoich plusów doszedłem z ponad 1000 na minusie powinienem mieć ich około 2500 :roll: Więc ma to odzwierciedlenie jak ranking FIFA do Polskiej reprezentacji

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Znajoma (też chora) studentka pra... Medycyny mi napisała tak:
 
Nutri są zbilansowane, tj. w zależności od rodzaju zawierają nie tylko proteiny ale też kwasy tłuszczowe, wegle czy witaminy. To ważne w przypadku zaburzeń wchlaniania/problemow z jelitami. Czy gainer, czy izolat to jednak produkt highptrotein a picie czystego bialaska przy braniu immunoglobulin nie jest takie zdrowe, bo dodatkowo obciąża nerki. Mimo wszystko nutri są środkiem specjalnego przeznaczenia żywieniowego i są b. gęste energetycznie tzn w małym opakowaniu jest dużo kcal, taki ekwiwalent posiłku.
 
 
 

DżejEmKej a sprawdzałeś ile kosztują jakieś alternatywy dla nutridrinków? Ja kojarzę np. Fresubin, nie wiem jaki ma skład w porównaniu do nutri, ale podejrzewam że podobny, a cena chyba lepsza.
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...