Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Perez napisał:

 

W sumie mozna, ja mam caly czas aktywny ten srodkowy pakiet za bodaj 43 zl.

to zmieniasz na ten za 52 i wychodzi po 13 zyla na łepka ;-) A najlepiej wykupić na nową osobę co jeszcze go nie miała i będzie dodatkowo miesiąc za free. Nie ma za co ;-)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oddaliście już dziś krew/osocze?

Jako stowarzyszenie wysłaliśmy list do ministra zdrowia, otrzymaliśmy piersi pierdu i że po koniec roku powinno być lepiej :D  Plotki mówią, że... 90% osocza leci do Chin. Znowu polityka czy interesy?:/

 

Raport ze szpitala u mnie: mi nie zabraknie póki co leku, bo podskórne (te co nie tak dawno przeszedłem na nie) mają już wyprodukowany zapas, gorzej mają dożylnie, muszą zmieniac leki albo na  podskórne, co  też może w  końcu spowodować, że zabraknie i tych no i wreszcie dziś dostanę dwie porcje na chatę, będę mógł się kłuć już w domu :) Nie ukrywam, że czekałem na to mocno mocno, bo to zwiększa moje szanse na rynku pracy. Bah bah igła pompa w piąteczek wieczór :) Natomiast mam też zła wiadomość :( Nawet bardzo, wczoraj była tu rozmowa o dzieciach, chce nie chce co dają. Jak wiecie w kwietniu wziąłem ślub i bardzo chcemy miec dziecko, co niestety moje zdrowie mocno utrudnia. W maju byłem zdechły i leżałem długo w szpitalu, a w czerwcu i lipcu zylem z widmem nowotworu.  Kiedy wydawało się, że wychodzę na prostą, rozmawialem dziś ze swoją doktor. O ile moje bakterie itp nie są problemem, bo tego się przekazuje drogą płciową.O tyle... Sytuacja z nowotworem jednak nie jest do końca 'czysta' i potrzeba...czasu, wrzesień/październik muszę mieć kontrolny rezonans, dopiero przy 100% pewności możemy starać się o dziecko :(

 

Odnośnik do komentarza

Modne a zdrowe to dwie różne rzeczy :> 

 

Nie bez powodu mówi się, że najlepszy czas na (pierwsze) dziecko to 20-30. Powyżej 35 roku u kobiety (mówimy nadal o pierwszej ciąży) zwiększa się ryzyko powikłań i różnorakich wad genetycznych, które przy dziecku we wcześniejszym wieku mają zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia.

 

No i decydując się na dziecko w wieku 20 lat masz przed czterdziestką prywatnego kierowcę, który cię zawiezie i przywiezie z imprezy :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Reaper napisał:

Miejsce 1 to człowiek, który kompletnie zdeklasował konkurencję, a 2018 to zdecydowanie jego rok - za chwilę narodziny córki, zmiana pracy oraz wygrana w tym rankingu...

 

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: 

@Hajd!

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: 

5,25 (!!!) plusa na posta

4 476 plusów na 852 posty (!!!)

O kruci. Tego to się nie spodziewałem xD

 

Do grona ludzi, którym powinienem być wdzięczny w tym roku dołączają forumowicze CMF. A grono jest zacne, bo składa się jeszcze z Harry'ego Kane'a i wszystkich piłkarzy reprezentacji Francji :D

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, klinsmann napisał:

drogi Doktorze Pippen uważam, że silnia będzie zbyt silnia i może wprowadzić zaburzenie mocy. Ale podzielenie przez e do x będzie jak znalazł!

 

Jak będzie trzeba wygrać, to silnia będzie niezbędna!

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...