Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kamtek napisał:

To teraz czas na kolejne klasyfikacje, np. minusy per post, różnicę między plusami i minusami w stosunku do liczby odpowiedzi poza HP oraz największą liczbę postów ze słowami "kij w dupie".

Chętnie, ale niestety nie wiem jak wyciągać statystyki z bazy :( Operuję tylko na tym co mam na forum i w admince.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, T-m napisał:

Się na prezydenta forum szykujesz, czy co? :-k

Liczę, że jest jakaś klasyfikacja, w której znajdę się na podium :keke:

8 minut temu, Reaper napisał:

Chętnie, ale niestety nie wiem jak wyciągać statystyki z bazy :( Operuję tylko na tym co mam na forum i w admince.

Kiedyś to byli admini, nie to, co teraz. PW poczytali, posty nocą pokasowali, pobanowali za nic i dodali kilkadziesiąt kont, gdy zaszła potrzeba. A teraz? Maksymalnie stać ich na skasowanie kilku plusów z bazy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, klinsmann napisał:

Panowie, jak dodać całkę i różniczkę, to wtedy dopiero będzie karuzela uśmiechu!

 

No nie chciałem sugerować, że bez całki to lepiej nie podchodzić, bo całka to podstawa! A jak nie będzie się zgadzać to zawsze można zajebać silnią!

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

@Pulek pytałeś chyba o jakiś serial. My właśnie (tj. w niedziele) zaczęliśmy Orange is the new black. Jak nie widziałeś to do oglądania z kobieto mogę szczerze polecić.

 

ooooo właśnie miałem to zacząć oglądać, przyrzekam :D więc tak będzie, więc dzięki za polecenie :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

 

No nie chciałem sugerować, że bez całki to lepiej nie podchodzić, bo całka to podstawa! A jak nie będzie się zgadzać to zawsze można zajebać silnią!

drogi Doktorze Pippen uważam, że silnia będzie zbyt silnia i może wprowadzić zaburzenie mocy. Ale podzielenie przez e do x będzie jak znalazł!

2 minuty temu, BartuS napisał:

 

dajcie mje baze to sie machnie na szybkosci ;) 

dobra, dobra, jednemu ze wschodu daliśmy pieniądze i jak się skończyło ? ;-) 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:
6 minut temu, lad napisał:

@Pulek pytałeś chyba o jakiś serial. My właśnie (tj. w niedziele) zaczęliśmy Orange is the new black. Jak nie widziałeś to do oglądania z kobieto mogę szczerze polecić.

 

ooooo właśnie miałem to zacząć oglądać, przyrzekam :D więc tak będzie, więc dzięki za polecenie :) 

tylko najchętniej bym to obejrzał z lektorem :-k jest na to jakaś szansa, ale jeśli nie mam netflixa? 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...