Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzbany z Wolverhampton sprzedały Barry Douglasa do Leeds :/ Koleś miał 5 goli i 14 asyst w walce o awans i go sprzedali :( 

Myślałem, że się były Lechita zaprezentuje w EPL, a tutaj powrót do Championship. Ale generalnie jego kariera nie wypada najgorzej, nawet w tym roku debiutował w reprezentacji :-k

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Vami napisał:

Ogólnie największym grzechem z tego co widzę jest czosnek, który dawali chyba wszyscy. Śmietana w Polsce to standard i ja ją uznaję właśnie za największe świętokradztwo.

Ja trochę nie rozumiem takich śmieszków. Tzn. kumam koncepcję, ale nie widzę powodu do oburzenia - to tak, jakby ktoś miał ci za złe, że warzysz piwo po swojemu i dodajesz jakieś wynalazki, zamiast po bożemu woda, słód i chmiel

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Jest to całkowicie ok - dopóki się nie twierdzi, że to jest carbonara :D 

 

Ogólnie to ta dyskusja chyba już miała miejsce, i ja też jestem za eksperymentami w kuchni, ale kuchnia tradycyjna to ścisłe przepisy. Tym bardziej w kuchni włoskiej, gdzie składników jest kilka na potrawę (taka pizza capricciosa znaczy kapryśna, i jest kapryśna bo ma w składzie więcej składników niż zazwyczaj) i dodanie kolejnego spowoduje odejście od pierwotnego przepisu

 

8 minut temu, Scorpio napisał:

Szczegolnie ze wiekszosc z nich wyraznie mowi "spaghetti alla carbonara"

 

No ale taka jest oryginalna nazwa: pasta alla carbonara (w stylu węglarzy/Karbonariuszy). :D 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

W sumie śmietanę to się w paru miejscach we Włoszech dodaje, także takie tam, śmieszki które do mnie nie trafiają :-k

A schabowego się w wielu miejscach w Polsce smaży na oleju, co nie znaczy że jest to poprawne. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...